Pasaulio futbolo čempionato atranka: Anglijos štilis ir Vokietijos pergalė

Wayne'as Rooney
„Scanpix“/AP nuotr. / Wayne'as Rooney
0

Antradienį Europoje buvo sužaistos dar aštuonerios pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės. Pergales šventė Vokietija ir Lenkija, tačiau Anglija turėjo tenkintis lygiosiomis su Slovėnija.

F grupė

F grupėje Wayne'ą Rooney ant suolo pasodinusi Anglijos rinktinė nieko nepešė rungtynėse su Slovėnija – 0:0. Rinktinės kapitonas nebuvo įtrauktas į startinę sudėtį.

Rungtynių didvyriu tapo Anglijos rinktinės vartininkas Joe Hartas, kuris atrėmė net keturis itin pavojingus slovėnų smūgius.

Anglai pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją ir F grupėje išlaikė pirmąją vietą.

Po dviejų pralaimėjimų pirmąją pergalę iškovojo Slovakija, kuri sutriuškino Škotiją net 3:0.

Slovėnija – Anglija 0:0

Slovakija – Škotija 3:0
18' R.Makas [1:0]
56' R.Makas [2:0]
68' A.Nemecas [3:0]

Vt. Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įv. Tšk.

C grupė

Hanoveryje vykusiose rungtynėse pasaulio čempionė Vokietija pratęsė pergalių seriją ir 2:0 nugalėjo Šiaurės Airiją. Įvarčius mušė Julianas Draxleris ir Sami Khedira.

Vokiečiai su 9 taškais karaliauja C grupėje. Antras rikiuojasi Azerbaidžanas, kuris 0:0 neįveikė Čekijos.

Vokietija – Šiaurės Airija 2:0
13' J.Draxleris [1:0]
17' S.Khedira [2:0]

Čekija – Azerbaidžanas 0:0

Norvegija – San Marinas 4:1
11' D.Simoncini [1:0] į savus vartus
54' M.Stefanelli [1:1]
77' A.Diomande [2:1]
82' M.Samuelsenas [3:1]
83' J.Kingas [4:1]

E grupė

E grupėje Lenkija šventė pergalę 2:1 prieš Armėniją, tačiau liko antroje vietoje.

Juodkalnija 1:0 palaužė Daniją ir išsaugojo pirmąją vietą. Kazachstanas ir Rumunija sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Danija – Juodkalnija 0:1
31' F.Beciraj [0:1]

Kazachstanas – Rumunija 0:0

Lenkija – Armėnija 2:1
48' H.Mkoyanas [1:0] į savus vartus
50' M.Pizzelli [1:1]
90+5' R.Lewandowkis [2:1]

1. Juodkalnija 3 2 1 0 7:1 7
2. Lenkija 3 2 1 0 7:5 7
3. Rumunija 3 1 2 0 6:1 5
4. Danija 3 1 0 2 3:4 3
5. Kazachstanas 3 0 2 1 2:7 2
6. Armėnija 3 0 0 3 1:8 0