Pasaulio klubų taurės finalas: „Real“ vargo su japonais, bet C.Ronaldo šou atnešė pergalę

Madrido „Real“ (Ispanija) triumfavo FIFA klubų taurės finale, tačiau su Kašimos „Antlers“ (Japonija) ekipa vargo turėjo.
„Real“ triumfas pasaulio klubų taurės finale
„Real“ triumfas pasaulio klubų taurės finale / „Scanpix“ nuotr.

„Real“ antrajame kėlinyje turėjo vytis varžovus, o pergalę 4:2 pasiekė per pratęsimą.

Rungtynių Japonijoje herojumi tapo Cristiano Ronaldo, pelnęs tris įvarčius ir sužlugdęs japonų viltis pateikti sensaciją.

„Real“ – „Antlers“ 4:2
9' [1-0] Karimas Benzema
44' [1-1] Gaku Shibasaki
52' [1-2] Gaku Shibasaki
60' [2-2] Cristiano Ronaldo (11 m.)
98' [3-2] Cristiano Ronaldo
104' [4-2] Cristiano Ronaldo