Pasismaginęs „Real“ tolsta nuo varžovų Ispanijos lygoje

Madrido „Real“ klubas pusvalandį turėjo vytis varžovus, bet galiausiai sumušė keturis įvarčius ir pasiekė įtikinamą pergalę „La Liga“ pirmenybėse.
Luka Modričius
Luka Modričius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Carlo Ancelotti auklėtiniai namuose 4:1 nugalėjo San Sebastiano „Real Sociedad“ komandą.

Baskai išsiveržė į priekį 10-ą minutę, kai baudinį realizavo Mikelis Oyarzabalis, bet dar pirmajame kėlinyje „Real“ įgijo pranašumą.

40-ą minutę fantastišku smūgiu iš toli pasižymėjo Eduardo Camavinga, o po trijų minučių įvartį pridėjo Luka Modričius.

Pergalę „Real“ įtvirtino po pertraukos. 76-ą minutę baudinį, kurį uždirbo Vinicius Junioras, realizavo Karimas Benzema, o dar po trijų minučių ketvirtą tikslų smūgį pridėjo ir Marco Asensio.

63 taškus jau surinkęs „Real“ klubas padidino atotrūkį nuo antroje vietoje žengiančios „Sevilla“ iki aštuonių taškų. Iki sezono pabaigos komandoms liko sužaisti po 11 mačų.

„Real Sociedad“ yra šeštas, bet tik dviem taškais atsilieka nuo trečiąją vietą užimančio Sevilijos „Real Betis“.