Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 26d. 22:19

Paskutinė Diego Maradona mergina sustabdyta nuo privataus atsisveikinimo prie karsto

Paskutinė Diego Maradonos gyvenimo partnerė negalėjo patekti į privačią atsisveikinimo ceremoniją Buenos Airių Prezidento rūmuose. „Gėda, nesuprantu, kodėl jie taip daro“, – piktinosi Rocio Oliva.

Diego Maradona pametė galvą dėl Rocio Olivos 2012 metais, kai jie pirmą kartą susitiko.

2014 metų vasarį jis pasipiršo ir jiedu surengė vakarėlį prašmatniame Romos viešbutyje.

Jų santykiai atrodė artimi, juo labiau, kad R.Oliva yra buvusi profesionali futbolininkė, žaidusi įvairiose Argentinos komandose.

Pasakojama, kad 2018 metais jie dar palaikė santykius, kai D.Maradona VIP tribūnoje sukniubo per 2018 metų pasaulio čempionatą Rusijoje.

Ten D.Maradona sudaužė balto vyno butelį, prieš tai, kai jam buvo suteikta medikų pagalba. „Labas, mano meile, jokio širdies smūgio, jokių vaistų injekcijų. Nežinau iš kur jie ištraukė, kad turėjau širdies problemų“, – tada savo mylimajai parašė D.Maradona.

Tų pačių metų pabaigoje jo santykiai su 30 metų argentiniete nutrūko. Buvo pranešama, kad po kelių konfliktų jis pats išvijo moterį iš namų, kuriuos buvo jai nupirkęs.

Prieš tai D.Maradona ir R.Oliva gyveno kartu Dubajuje ir kitose vietose, kur garsusis argentinietis treniravo ar konsultavo vietos klubus.

„Koks jis buvo nuostabus. Jis buvo svarbiausias mano gyvenime, unikali asmenybė. Jo širdis buvo auksinė. Nedaug žmonių sutiksi su tokia didele širdimi, kaip jo“, – sakė R.Oliva.

„Scanpix“ nuotr./Diego Maradona ir Rocio Oliva per televizijos laidą Kuboje.
„Scanpix“ nuotr./Diego Maradona ir Rocio Oliva per televizijos laidą Kuboje.

Ji vylėsi atsisveikinti su D.Maradona asmeniškai, kaip jo šeimos nariai ir artimiausi draugai, bet buvo sustabdyta.

„Visi buvo įleisti, išskyrus mane. Tai skaudina, neįleisdami manęs jie skaudina ir Diego. Aš buvau jo paskutinė partnerė, kaip to nesupranta. Jie pasakė man sugrįžti šeštą ryte, kai prasidės viešas atsisveikinimas“, – pasakojo R.Oliva.

Argentinos prezidentas Alberto Fernandezas paskelbė trijų dienų nacionalinį gedulą šalyje, o atsisveikinimas su trečiadienį mirusiu legendiniu futbolininku vyksta „Cosa Rosada“ vadinamuose Prezidento rūmuose Buenos Airėse.

Po mirties priežasties tyrimo ligoninėje D.Maradonos kūnas atvežtas 1 valandą nakties, o visiems žmonėms leista atsisveikinti nuo 6 ryto.

Jo pirmoji žmona Claudia Villafane, dukros Gianinna ir Dalma Maradonos atvyko prieš atvežant D.Maradonos kūną.

Buvusi žmona Veronica Ojeda, sūnus Dieguito Fernando ir dukra Jana Maradona taip pat yra rūmuose. Tik 34 metų sūnus Diego jaunesnysis lieka Italijoje, nes gydosi nuo COVID-19.

Iš viso D.Maradona turi penkis vaikus, tiesa, jis neiškart pripažino Diego Sinagrą, kuris gimė iš santykių su Neapolio moterimi 1986 metais, kai jis rungtyniavo Italijos klube. Tik po dvejų metų D.Maradona paskelbė viešai Buenos Airių žiniasklaidai, kad tai jo sūnus: „Aš jį labai myliu, jis visai kaip aš.“

Anot BBC, 2019 metais D.Maradonos teisininkas yra tvirtinęs, kad žymusis argentinietis turėtų pripažinti dar tris vaikus Kuboje – jis ten ilgai gydėsi nuo priklausomybių narkotikams ir buvo susibičiuliavęs su Kubos režimo lyderiu Fideliu Castro, kai gyveno Karibų saloje 2000-2005 metais.

Viena iš D.Maradonos dukrų – Giannina ketverius metus buvo ištekėjusi už Argentinos rinktinės ir „Manchester City“ puolėjo Sergio Aguero ir susilaukusi nuo jo sūnaus Benjamino. Tiesa, nutrūkus santykiams D.Maradona buvo supykęs ant S.Aguero. „Jis menkniekis, nenoriu net minėti jo vardo“, – yra sakęs D.Maradona.

Vienas geriausių visų laikų futbolininkų mirė trečiadienį savo tėvynėje dėl ūmaus širdies nepakankamumo ir plaučių edemos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką