Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 11d. 19:04

Paskutinė repeticija: Lietuva – Andora 3:1

Erikas Ovčarenko/15min.lt nuotr. /

Portugalijos Albufeiro mieste Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė žaidė kontrolines rungtynes su Andoros vienuolike ir nugalėjo 3:1 (1:0). Tai buvo paskutinė mūsų rinktinės repeticia prieš atrankos į 2010 metų pasaulio čempionatą rungtynes su Prancūzijos rinktine.

 

Kontrolinės tarpvalstybinės rungtynės
Portugalija, Alfubeiras, 2009.02.11.
Lietuva
3
1
Andora
93' Vitalijus Kavaliauskas,
53' Darvydas Šernas,
44' Andrius Velička,
15' T.Danilevičius neįmušė 11 metrų baudinio.
78' Ildefons Lima Sola (11m).

90+3' Rungtynės baigėsi! Lietuvos rinktinė nutraukia lygiųjų draugiškose rungtynėse seriją ir iškovoja pergalę 3–1. Rezultatas – ne iš įspūdingų, tačiau galima prisiminti, kad andoriečius tik 2–0 įveikė ir Anglija.

89' Pridedamos trys papildomos minutės.

85' Pavojingas Andoros žaidėjo smūgis iš 14 metrų, tačiau kelią į vartus kamuoliui užstoja gynėjai.

83' ĮVARTIS!!! V.Kavaliauskas apžaidžia kelis varžovus, viduriu išbėga vienas prieš vieną ir taikliai smūgiuoja į kairį vartų kampą. 3–1!

81' Andoriečių prasiveržimą stabdo D.Miceika.

77'  V.Alunderis griauna varžovų žaidėją baudos aikštelėje, 11 metrų baudinys į Lietuvos vartus. Jį realizuoja I.L.Sola

74' Dar vienas keitimas Andoros ekipoje – aikštėje Victor Rodriguez Soria.

73' Andoros ekipos bandymai suregzti kažką pavojingesnio nesėkmingi.

67' Keitimas Andoros komandoje – F.J.Silva Garcia keičia Juan Carlos Toscano Beltran.

64' Vietoje antrojo įvarčio D.Šerno žais D.Miceika. Vienas iš lietuvių saugų – greičiausiai K.Ivaškevičius – turėtų pasistumti į kraštą.

62' V.Kavaliauskas perduoda kamuolį iš kairiojo krašto, tačiau niekas nespėja prie kamuolio. Žaidimas vyksta Andoros aikštės pusėje. Lietuviai spaudžia varžovus.

60' Pirmuosius keitimus atlieka ir varžovai – gynėją A.J.Diazą keičia Victor Moreira Teixeira, o saugą J.A.Julia – Marc Vales Gonzalez

58' D.Česnauskį keičia Vitalijus Kavaliauskas.

53' ĮVARTIS!!!! T.Danilevičius prasiveržia dešiniuoju kraštu, perduoda kamuolį D.Šernui, šis pasistabdo ir iš maždaug 8 metrų smūgiuoja taikliai! 2–0! Pirmasis Lodzės „Widzew“ saugo įvartis vilkint rinktinės marškinėlius.

46' Prasideda antrasis kėlinys. Vartininko pozicijoje Ž.Karčemarską keičia G.Arlauskis, o saugų grandyje vietoje T.Tamošausko žais M.Savėnas.

Antras kėlinys

45' Pirmasis kėlinys baigėsi. Lietuvos rinktinė priekyje 1–0 po A.Veličkos tikslaus smūgio prieš pat pertrauką. Pirmasis kėlinys nykokas – lietuviai nesukūrė daug pavojingų progų, o Andoros komanda daugiau užsiemė žaidimo stabdymu.

44' ĮVARTIS!!! Po keitimo aikštėje pasirodęs A.Velička gauna perdavimą iš D.Šembero laisvas prie pat baudos aikštelės ir pažeme tiksliai smūgiuoja į Andoros kairįjį vartų kampą. 1–0! Vos antrasis puolėjo įvartis rinktinėje – vienintelį iki šiol jis buvo įmušęs senokai, dar 2003 metais.

34' Prasižengia D.Šemberas. Andoriečių baudos smūgis pavojaus lietuviams nesukelia – kamuolys nurieda nuo vartų.

32' J.A.Diazas kietai stabdo D.Šerną, tačiau teisėjas pražangos nefiksuoja.

29' Visgi dar nesibaigus kėliniui A.Velička išbėga į aikštę ir keičia G.Paulauską. Puolėjas vietoje gynėjo – pastarasis patyrė traumą, ar tiesiog stiprinimas puolimas? Turbūt sužinosime vėliau, arba tik po rungtynių.

27' Šalia aikštės apšilinėti pradeda A.Velička. Gali būti, kad puolėją išvysime aikštėje dar iki pertraukos.

25' Andoros komanda neapsieina be vaidybos elementų, dažnai stengiasi „pavilkinti“ laiką.

23' Bene pirmą kartą prie kamuolio prisiliečia vartininkas Ž.Karčemarskas. Jis gaudo iš toli varžovų nestipriai smūgiuotą kamuolį.

21' K.Ivaškevičiaus bandymas prasiveržti sustabdomas. Nieko pavojingesnio pastaruoju metu prie Andoros vartų sukurti nepavyksta.

19' Andoros futbolininkai nevengia pasiginčyti su teisėju, padaryti jam spaudimą. Netrukus geltoną kortelę už spyrį varžovui per kojas gauna G.Paulauskas.

15' T.Danilevičius stoja mušti nuo žymos.... nėra!!! Kamuolį atmuša varžovų vartininkas. Lietuvos rinktinė neišnaudojo 11 metrų baudinio.

14' Lietuviai uždirba baudos smūgį. D.Šemberas perduoda kamuolį į baudos aikštelę, kur varžovai griauna I.Dedurą. Teisėjas skiria 11 metrų baudinį į Andoros vartus!

10' Andoros futbolininkai nieko aštresnio sukurti nesugeba. Lietuvių gynėjai sėkmingai tvarkosi savo aikštės pusėje. Beje, rungtynes stebi Prancūzijos rinktinės atstovas.

6' T.Danilevičius prasiveržė kairiuoju kraštu ir smūgiavo į vartus, tačiau kamuolį pirštų galais atmušė vartininkas J.L.Alvarezas. Nebloga Lietuvos rinktinės pradžia.

1' Rungtynės prasidėjo.

Pirmas kėlinys

0' Lietuvos rinktinėje iš atsarginių iš esmės aiškus tik vartininkas Giedrius Arlauskis. Visi likę dešimt futbolininkų (be Mindaugo Kalono, kuris jau paliko stovyklą) turi šansų pasirodyti aikštėje. Tačiau per šias rungtynes galimi tik 6 keitimai.

Lietuvos futbolininkai trečiadienį naujai paskelbtame FIFA reitinge užima 48–ą, o Andoros atstovai – 195–ąją poziciją.

Lietuva : Žydrūnas Karčemarskas, Vidas Alunderis, Gediminas Paulauskas, Ignas Dedura, Andrius Jokštas, Darvydas Šernas, Tomas Tamošauskas, Deividas Šemberas, Kęstutis Ivaškevičius, Edgaras Česnauskis, Tomas Danilevičius.

Andora: Jesus Luis Alvares, Josep Avala Diaz, Idefons Lima Sola, Antonio Lima Sola, Jordi Rubio Gomez, Marco Viera de Vasconcelos,  Marc Pujol Pons, Manel Jimenez Soria, Xiavier Andora Julia, Oscar Sonejee Masand, Fernando Jose Silva Garcia.

Futbolas.lt
Temos: 1 Andora

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką