Paskutinės repeticijos: portugalai šėlo ir be C.Ronaldo, Marokas mušė iš savo pusės

Skandalingą interviu, iškeikusį „Manchester United“ vadovus, trenerius ir patį klubą, davęs Cristiano Ronaldo praleido paskutines Portugalijos rinktinės rungtynes prieš pasaulio futbolo čempionatą.
Goncalo Ramosas
Goncalo Ramosas / „Scanpix“/AP nuotr.

Tiesa, portugalai ryškiausios savo žvaigždės ir nepasigedo. Jie net 4:0 sutriuškino kitą Katare žaisiančią rinktinę Nigeriją.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Bruno Fernandesas (9 ir 35 min. nuo 11 m žymos), po vieną pridėjo Goncalo Ramosas (82 min.) ir Joao Mario (84 min.).

Nigerija 81-ąją minutę dar neišnaudojo auksinės progos, kai Emmanuelio Denniso smūgiuotą 11 m baudinį atrėmė Rui Patricio.

Oficialiai C.Ronaldo šiose rungtynėse nežaidė dėl skrandžio viruso.

Užtikrintai laimėjo ir Marokas, 3:0 sutriuškinęs Sakartvelą.

Fantastišką įvartį šiose rungtynėse pelnė Hakimas Ziyechas (29 min.), pasižymėjęs smūgiu iš savo aikštės pusės.

Po įvartį nugalėtojams pridėjo Youssefas En-Nesyri (5 min.) ir baudinį realizavęs Sofiane‘as Boufalas (72 min.).

Tris įvarčius mušė ir ispanai. Tiesa, praleidę vieną rungtynėse su Jordanija – 3:1.

Pasižymėjo Ansu Fati (13 min.), Gavi (57 min.) ir Nico Williamsas (84 min.), o praleido Luiso Enrique auklėtiniai 90+2 minutę, kai įmušė Hamza Al Dardouras.

Dviejų pasaulio čempionato dalyvių tarpusavio grumtynėse Kanada 2:1 palaužė Japoniją, o Gana 2:0 susitvarkė su Šveicarija.

Kanadiečiams pergalingą įvartį 90+5 min. įmušė baudinį realizavęs Lucas Cavallini. Prieš tai rezultatą buvo išlyginęs Stevenas Vitoria (21 min.), nes pirmieji mušė japonai – tai padarė Yuki Soma (9 min.).

Ganos futbolininkams pergalę dovanojo Mohammedo Salisu (69 min.) ir Antoine‘o Semenyo (74 min.) tikslūs smūgiai.