Paskutinėse „Liverpool“ namų rungtynėse – gėdinga nesėkmė, „Newcastle“ – ties praraja

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį pradėtas priešpaskutinis, 37-asis, pirmenybių turas. Jame nesėkmę namuose patyręs „Liverpool“ klubas prarado net ir paskutinį teorinį šansą pakovoti dėl ketvirtosios vietos, o „Newcastle United“ atsidūrė ties tragedijos riba.
Stevenas Gerrardas su namų stadionu atsisveikino nesėkme
Stevenas Gerrardas su namų stadionu atsisveikino nesėkme / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Liverpool“ klubo legenda Stevenas Gerrardas su „Anfield“ stadionu atsisveikino ne geriausios nuotaikos.

„Raudonieji“ namuose įmušė pirmieji, tačiau turėjo pripažinti Londono „Crystal Palace“ ekipos pranašumą – 1:3 (1:1).

Pirmąjį įvartį Adamas Lallana įmušė 26-ąją minutę, tačiau Jasonas Puncheonas prieš pat pertrauką (43 min.) rezultatą išlygino.

Sužaidus lygiai valandą Wilfriedas Zaha išvedė savo komandą į priekį, o paskutinę mačo minutę „Liverpool“ užsidirbo 11 metrų baudinį į savo vartus. Prie kamuolio stojęs Glennas Murray pirmuoju bandymu vartininko nenuginklavo, tačiau pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir padėjo lemiamą tašką.

Po šios nesėkmės „Liverpool“ su 62 taškais yra penktas ir 6 taškais atsilieka nuo maču mažiau žaidusios „Manchester United“ ekipos. „Raudonuosius“ dar gali aplenkti „Tottenham“ ir „Southampton“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./QPR iškovojo netikėtą pergalę

Dar vieną gėdingą nesėkmę čempionate patyrė „Newcastle United“ klubas, išvykoje 1:2 nusileidęs jau tikrai į žemesnį divizioną iškrisiančiai „Queens Park rangers“ ekipai.

Devintąjį kartą per 10 mačų pralaimėjusią „Newcastle“ (36 tšk.) ekipą guodžia tik „Hull City“ (34 tšk.) nesėkmė 0:2 prieš „Tottenham“ futbolininkus. Paskutiniajame pirmenybių ture dėl išlikimo „Premier“ lygoje kausis „Newcastle“ ir „Hull“.

Pastarieji namuose priims „Manchester United“ ir privalės iškovoti pergalę – kitu atveju iškris iš lygos. „Newcastle“ futbolininkai žais namuose su „West Ham United“, jiems pakaktų iškovoti pergalę.

Jeigu „Newcastle“ sužaistų lygiosiomis, o „Hull City“ laimėtų, iš čempionato iškristų pirmoji ekipa, kadangi jos įvarčių santykis (minus 25) yra prastesnis nei „Tigrų“ (minus 19).