Pažeminimas Čempionų lygoje: „Bayern“ uraganas siautėjo „Tottenham Hotspur“ tvirtovėje

Čempionų lyga antradienio vakarą futbolo gerbėjams pateikė visą pluoštą nuostabių rungtynių. Daugiausiai dėmesio sutraukė Londono „Tottenham Hotspur“ ir Miuncheno „Bayern“ mūšis, kuris abejingų palikti tiesiog negalėjo.
Serge'as Gnabry
Serge'as Gnabry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

B grupė

Londono „Tottenham Hotspur“ – Miuncheno „Bayern“ 2:7

Tai buvo neįtikėtinas „Bayern“ įvarčių vakarėlis.

Heungas-Min Sonas 12-ąją minutę pasinaudojo grubia varžovų klaida ir išvedė šeimininkus į priekį.

Londono komanda toliau, atrodė, laikė iniciatyvą savo rankose, bet nuostabiu smūgiu iš toli rezultatą 15-ąją minutę sugebėjo išlyginti Joshua Kimmichas.

Prieš pat pertrauką idealų smūgį į vartų kampą pasiuntė Robertas Lewandowskis ir geresnėmis nuotaikomis į rūbinę iškeliavo svečiai iš Miuncheno.

„Scanpix“ nuotr./Miuncheno „Bayern“

Antrojo kėlinio pradžioje suspindo Serge'o Gnabry žvaigždė. Vokietis vos per tris minutes (53 ir 55 min.) į Hugo Lloriso vartus pasiuntė net du kamuolius ir rezultatas tapo jau 4:1 „Bayern“ naudai.

Harry Kane'as 61-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir kiek sušvelnino varžovų pranašumą.

S.Gnabry vakarėlis, kaip paaiškėjo, dar nebuvo pasibaigęs – 83-ąją minutę jis mušė jau trečiąjį savo ir penktąjį komandos įvartį.

Kas vyko toliau, tapo pasityčiojimu. R.Lewandowskis pelnė įvartį 87-ąją minutę, o S.Gnabry 88-ąją minutę įformino „pokerį“.

Septynių įvarčių „Spurs“ komanda nebuvo praleidusi niekada per 137 klubo gyvavimo metus.

Stambulo „Galatasaray“ – „Paris Saint-Germain“ 0:1

Tai nebuvo lengvos rungtynės paryžiečiams, kurių pergalę nulėmė 52-ąją minutę Mauro Icardi pelnytas įvartis.

Turino „Juventus“ – Lėverkuzeno „Bayer“ 3:0

Turino ekipą 17-ąją minutę į priekį išvedė Gonzalo Higuainas, antrąjį tikslų smūgį pridėjo Federico Bernardeschi, pasižymėjęs 62-ąją minutę. Savo įvartį dar pelnė ir Cristiano Ronaldo, kuris mušė 88-ąją minutę.

Maskvos „Lokomotiv“ – Madrido „Atletico“ 0:2

Raudonai balti pergalę nusikalė antrajame rungtynių kėlinyje.

Į priekį „Atletico“ išvedė jaunasis portugalas Joao Felixas, o Thomasas Partey, mušęs įvartį 58-ąją minutę.

Madrido „Atletico“ 2 1 1 0 2 4
Turino „Juventus“ 2 1 1 0 3 4
Maskvos „Lokomotiv“ 2 1 0 1 -1 3
Lėverkuzeno „Bayer“ 2 0 0 2 -4 0

C grupė

„Manchester City“ – Zagrebo „Dinamo“ 2:0

Mėlynieji į priekį išsiveržė 66-ąją minutę, kai pasižymėjo Raheemas Sterlingas. Pergalę įtvirtino Philas Fodenas, mušęs jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką.

Bergamo „Atalanta“ – Donecko „Šachtar“ 1:2