04 28 /20:33

Penkių įvarčių rungtynėse „Arsenal“ įkvėpė oro, bet aukso taku vejasi „Manchester City“

Londono „Arsenal“ atlaikė sunkumus per šiaurinio Londono derbį, kai 3:2 palaužė „Tottenham Hotspur“ ir po pergalės tęsia lenktynes dėl Anglijos čempiono titulo. Tačiau likimą savo rankose vis dar laiko „Manchester City“, taip pat laimėjęs sekmadienį.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / Vida Press nuotr.

„Arsenal“ pavaišino šeimininkus trimis įvarčiais pirmajame kėlinyje.

Iš pradžių Emile Hojbjergas įsimušė įvartį į savus vartus po Bukayo Sakos kampinio.

B.Saka pats pabaigė greitą ataką 27 minutę, o paskui nedengiamas Kai Havertzas pelnė trečią „Arsenal“ įvartį iš kampinio.

Vida Press nuotr./Londono „Arsenal“

Po dušo 0:3 „Tottenham“ atsigavo antrajame kėlinyje, kai įvarčiais Cristianas Romero ir Son Heung-minas sušvelnino rezultatą. Bet po korėjiečio įvarčio iš baudinio liko žaisti tik trys minutės, tad „Arsenal“ išsaugojo pergalę.

Per 35 mačus surinkęs 80 taškų „Arsenal“ pirmauja lygoje.

Sekmadienį iek vėliau žaidęs „Manchester City“ per 34 rungtynes turi 79 taškus.

Pepo Guardiolos auklėtiniai šiandien svečiuose 2:0 įveikė „Nothingam Forest“.

Kroatas gynėjas Joško Gvardiolas pelnė pirmą įvartį 32 minutę, o 71 minutę rezultatą padvigubino Erlingas Haalandas.

Rezultatyviausiai Anglijos lygoje žaidžiantis norvegas pasižymėjo 21 įvarčiu šį sezoną.

Standings provided by Sofascore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas