Penktas kartas nemelavo: „Riteriai“ šventė pirmąją pergalę A lygoje

Vilniaus „Riteriai“ per ketverias rungtynes buvo iškovoję tik tašką, tačiau galiausiai pajautė ir pergalės skonį. Sostinės klubas namuose pirmadienio vakarą 4:0 sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Iš Pirmos lygos po praėjusio sezono į aukščiausią lygą persikėlęs Kėdainių klubas patyrė penktą pralaimėjimą sezone.

Pirmas įvartis krito, kai po Marko Pavlovskio perdavimo 22-ąją minutę, kai į savo vartus įsimušė Tomas Rekašius.

Netrukus „Riteriai“ padvigubino skirtumą – po Gyčio Paulausko perdavimo 24-ąją minutę kamuolį į tinklą nukreipė Mindaugas Grigaravičius.

Jau antrojo kėlinio pabaigoje – 84 minutę – trečią „Riterių“ įvartį mušė Valentinas Jeriomenka, o tašką padėjo 88-ąją minutę pasižymėjęs Lukas Kochanauskas.

„Riteriai“ (4 tšk.) pakilo į septintąją vietą, „Nevėžis“ (3 tšk.) yra aštuntas.