Penktojo diviziono ekipa iškopė į Anglijos FA taurės šešioliktfinalį

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurėje užfiksuotas netikėtas rezultatas. Penktoje lygoje rungtyniaujantis „Crawley” klubas rezultatu 2-1 eliminavo antroje lygoje besivaržančią „Derby County” ekipą.
Netikėtas rungtynių scenarijus FA taurėje
Netikėtas rungtynių scenarijus FA taurėje. / „Scanpix“ nuotr.

Jau nuo rungtynių pradžios šeimininkai pradėjo spausti svečius iš Derbio miesto. Pavojingas progas sukūrė „Crawley” puolėjai Sergio Torresas ir Craigas McAllisteris.

10-ą minutę netikėtai buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į „Crawley” vartus. Tačiau „Derby” puolėjas Krisas Commonsas jo neralizavo, dėl įspūdingo vartininko Michelio Kuiperso žaidimo.

Greitai Kravlio miesto žaidėjai nustebino savo sirgalius. 30-ą minutę po sumaišties baudos aikštelėje kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Craigas McAllisteris.

Po šio epizodo tas pats McAllisteris sudrebino varžovų vartų skersinį. Pirmajame kėlinyje komandos daugiau nieko pavojingo nesukūrė.

Grįžę iš rūbinių „Derby” futbolininkai nebuvo linkę pasiduoti žymiai silpnesniems žaidėjams. Prispaudė varžovus jų baudos aikštelėje, svečiai pralaužė „Crawley” sieną 64-ą minutę, kai įvartį galva pelnė Milesas Addisonas.

Toliau mačas ėjo ta pačia vaga – „Derby“ atakavo, o „Crawley“ gynėsi. Tą patvirtino pavojingi epizodai prie šeimininkų vartų, jie vis sugebėdavo išmušti kamuolį iš baudos aikštelės.

Paradoksalu, bet čia galiotų taisyklė – neįmuši tu, įmuš tau. Jau einant pridėtiniam laikui „Crawley” surengė kontrataką ir Sergio Torresas pelnė puikų įvartį.

Istorinę pergalę iškovoję šeimininkai ne pirmi tai padarę trečiajame FA taurės etape. Prieš tai ketvirtoje lygoje žaidžiantis „Stevenage” klubas eliminavo elitinę „Newcastle” komandą.

„Crawley” ketvirtajame etape susitiks su ketvirtajame divizione besivaržančia „Torquay United” vienuolike.

„Crawley“ 2 – 1 „Derby”

30' [1 – 0] Craigas McAllisteris
64' [1 – 1] Milesas Addisonas
90' [2 – 1] Sergio Torresas
10' Krisas Commonsas („Derby”)