Per „Celtic“ ir „Hearts“ rungtynes Škotijoje užpultas treneris Neilas Lennonas

Škotijos čempionato rungtynėse nutiko dar neregėtas incidentas – Edinburgo „Hearts“ klubo aistruolis mačo metu užpuolė Glazgo „Celtic“ trenerį Neilą Lennoną.
Neilas Lennonas
Neilas Lennonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antrojo kėlinio pradžioje chuliganas pribėgo prie stratego ir mėgino jam trenkti bei smaugti. Jam pavyko užmegzti kontaktą, tačiau netrukus užpuoliką sutramdė „Celtic“ treneriai bei policija.

Pats Lennonas, kuris metų pradžioje paštu yra sulaukęs ne vieno grasinimo iš anoniminių asmenų, dar spėjo jam įspirti.

Edinburge „lietuviškos širdys“ susitiko su „Celtic“. Edinburgo klubo pergalės atveju Glazgo „Rangers“ būtų jau šiandien užsitikrinę čempionų titulą, tačiau to neįvyko. „Hearts“ namuose rezultatu 0 – 3 nusileido „Celtic“ (89 taškai) ekipai ir pastaroji išsaugojo teorines galimybes turnyrinėje lentelėje aplenkti „Rangers“ (90 taškų). Dabar abi Glazgo ekipas skiria vienas taškas.

Čempionato nugalėtojai paaiškės sekmadienį kuomet „Celtic“ namuose susitiks su „Motherwell“, o „Rangers“ išvykoje su „Kilmarnock“ ekipa.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius