Per draugiškas rungtynes – E.Cavani ir L.Messi konfliktas: siūlė išsiaiškinti santykius

Nors Argentinos ir Urugvajaus rinktinių rungtynės buvo draugiškos, tačiau neapsiėjo be aistrų – į konfliktą įsivėlė urugvajietis Edinsonas Cavani ir argentinietis Lionelis Messi.
Lionelio Messi ir Edinsono Cavani konfliktas
Lionelio Messi ir Edinsono Cavani konfliktas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmajame Tel Avive vykusio susitikimo kėlinyje futbolininkai buvo užfiksuoti apsikeičiantys replikomis.

Tuomet į konfliktą įsikišo Urugvajaus nacionalinės komandos kapitonas Diego Godinas.

Prieš pat pertrauką, po to, kai prieš L.Messi prasižengė Matiasas Vecino, E.Cavani pasiūlė „Barcelona“ klubo superžvaigždei išsiaiškinti santykius.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Lionelio Messi ir Edinsono Cavani konfliktas

„Kada tik panorėsi“, – atšovė L.Messi.

Kada tik panorėsi

Anot pranešimų, konfliktas buvo pratęstas stadiono tunelyje, kur futbolininkai toliau vienas kitą užgauliojo.

Vėliau E.Cavani, sužaidęs kiek mažiau nei valandą, buvo pakeistas, o po rungtynių, paklaustas, kas vyko tarp jo ir L.Messi aikštėje, kalbėjo: „Tai – futbolo dalis.“

Po to, kai L.Messi realizavo vėlyvą 11 metrų baudinį, susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Remiantis užsienio žiniasklaida, L.Messi dar penktadienį apsižodžiavo ir su brazilų rinktinės treneriu Tite per draugiškas rungtynes, kai pasiūlė jam „užsičiaupti“.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas