Per dvi minutes reikalus sutvarkęs „Liverpool“ žengė į kitą Čempionų lygos etapą

Antradienio vakarą žaidžiami paskutiniai UEFA Čempionų lygos E-H grupių susitikimai. Po pirmųjų dviejų mačų Zalcburge ir Neapolyje paaiškėjo dvi geriausios E grupės komandos, patekusios į aštuntfinalį.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Scanpix“ nuotr.

Titulo gynybą atkrintamosiose pratęs „Liverpool“ klubas, kuris išvykoje 2:0 nugalėjo „Salzburg“ klubą iš Austrijos.

Pralaimėjimas „raudoniesiems“ būtų reiškęs Čempionų lygos sezono pabaigą ir kelionę į UEFA Europos lygos kovas, o rizika patirti nesėkmę laikėsi beveik valandą, per kurią svečiai nesugebėjo pasižymėti.

Vis tik ledus galiausiai pralaužė Naby Keita, pelnęs įvartį po Sadio Mane perdavimo 57-ąją minutę. Jau netrukus, po minutės, pasižymėjo ir Mohamedas Salahas, o „Liverpool“ iškovojo pergalę ir su 13 taškų laimėjo E grupę.

Kartu su Jurgeno Kloppo auklėtiniais į atkrintamąsias žengė „Napoli“ klubas.

Vidinių problemų šį sezoną krečiami Italijos vicečempionai namuose net 4:0 sutriuškino „Genk“ klubą iš Belgijos ir vos tašku nusileido „Liverpool“ futbolininkams.

Pirmuosius tris įvarčius Neapolio ekipai pelnė lenkas Arkadiuszas Milikas, o belgų triuškinimą užbaigė Driesas Mertensas.

„Salzburg“ – „Liverpool“ 0:2

57' [0:1] Naby Keita

58' [0:2] Mohamedas Salahas

„Napoli“ – „Genk“ 4:0

3' [1:0] Arkadiuszas Milikas

26' [2:0] Arkadiuszas Milikas

38' [3:0] Arkadiuszas Milikas

75' [4:0] Driesas Mertensas

1. Liverpool 6 4 1 1 13:8 13
2. Napoli 6 3 3 0 11:4 12
3. Salzburg 6 2 1 3 16:13 7
4. Genk 6 0 1 5 5:20 1