Pergalę atnešęs A.Griezmannas tapo rezultatyviausiu Ispanijos lygos puolėju

Madrido „Atletico“ ir toliau be pralaimėjimų žengia Ispanijos futbolo čempionate – 1:0 įveikta La Korunjos „Deportivo“ komanda.
Antoine'as Griezmannasas
Antoine'as Griezmannasas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai visą antrą kėlinį žaidė dešimtyje, mat per pridėtą pirmojo kėlinio laiką antrąją geltoną kortelę užsidirbo F.Fajras.

Tačiau įvartis krito tik vienas – 70-ąją min. penktąjį kartą per 6 rungtynes šį sezoną pasižymėjo prancūzas Antoine'as Griezmannas.

Po šios pergalės „Atletico“ su trimis laimėjimais ir trimis lygiosiomis su 12 taškų dalijasi 3-4 vietas turnyro lentelėje. Tiek pat taškų turi ir Bilbao „Athletic“, o virš jų rikiuojasi „Barcelona“ (13 tšk.) ir „Real“ (14 tšk.).

Kitose šeštadienio rungtynėse keturiais pralaimėjimais čempionatą pradėjusi „Valencia“ iškovojo antrąją pergalę – 2:1 išvykoje įveikė „Leganes“ vienuolikę.