2026-06-28 20:10

Pergalė savo aikštėje kilstelėjo „Bangą“ į pirmąjį trejetą

Lietuvos futbolo Toplygos čempionate per pirmąsis 19 turo rungtynes Gargždų „Banga“ namie įveikė Kauno raj. „Hegelmann“ futbolininkus 2:0 (0:0).
Gargždų „Banga“
Gargždų „Banga“ / Nuotr. aut. Kamilė Linkevičiūtė

Pirmąjį rungtynių įvartį 78 min. pelnė Misaki Sato, po Vaido Magdušausko perdavimo užbaigęs gražią ataką smūgiu į jau tuščius likusius vartus.

Taškas rungtynėse buvo padėtas per teisėjo kompensuotą laiką (90+3 min.), kai panašiu stiuliumi po to paties V.Magdušausko reido ir perdavimo Dovydui Norvilui taip pat beliko įridenti kamuolį į vartus.

Po trečios iš eilės pergalės „Banga“ savo sąskaitoje turi 27 taškus ir pakilo į turnyro lentelės 3 vietą. Su 18 taškų likę „Hegelmann“ futbolininkai toliau žengia septinti.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą