Pirmąjį rungtynių įvartį 78 min. pelnė Misaki Sato, po Vaido Magdušausko perdavimo užbaigęs gražią ataką smūgiu į jau tuščius likusius vartus.
Taškas rungtynėse buvo padėtas per teisėjo kompensuotą laiką (90+3 min.), kai panašiu stiuliumi po to paties V.Magdušausko reido ir perdavimo Dovydui Norvilui taip pat beliko įridenti kamuolį į vartus.
Po trečios iš eilės pergalės „Banga“ savo sąskaitoje turi 27 taškus ir pakilo į turnyro lentelės 3 vietą. Su 18 taškų likę „Hegelmann“ futbolininkai toliau žengia septinti.
