Pergalinga „Sūduvos“ repeticija pažymėta 19-mečio dubliu

2019-ųjų sezonui besirengianti Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva“ per trečiąsias kontrolines rungtynes įveikė Rygos „Metta/LU“ rezultatu 3:1 (2:0).
Algis Jankauskas
Algis Jankauskas / nuotr. Evaldo Šemioto

Rungtynes „Sūduvos“ ekipoje šį kartą pradėjo Ivanas Kardumas, Marius Činikas, Algis Jankauskas, Aleksandras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Giedrius Matulevičius, Gratas Sirgėdas, Paulius Golubickas, Sandro Gotalas, Mihretas Topčagičius ir Robertas Vėževičius. Po keitimų aikštėje pasirodė Ignas Plūkas, Andro Švrljuga, Yvanas Erichot, Dominykas Barauskas, Povilas Leimonas, Renatas Banevičius, Eligijus Jankauskas ir Luisas Fernando.

Pirmajame kėlinyje žaidimas beveik visą laiką vyko latvių aikštės pusėje, o „Sūduva“ žaidybinį pranašumą įtvirtino dviem įvarčiais. Pirmąjį po gražios atakos pelnė Paulius Golubickas (26 min.), antrąjį po kampinio galva – Algis Jankauskas (35 min.).

Evaldo Šemioto nuotr./Paulius Golubickas

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, o jo pradžioje kamuolį ilgiau kontroliavo Rygos ekipa. Vis dėlto latviams trūko tikslumo ir I.Plūkui savo sugebėjimų demonstruoti neteko.

Kėliniui įpusėjus „Sūduva“ susigrąžino iniciatyvą ir 81 min. padidino savo pranašumą – ataką smūgiu galva užbaigė po pirmojo kėlinio šiek tiek pailsėjęs ir vėliau į aikštę sugrįžęs P.Golubickas.

„Metta/LU“ rungtynių pabaigoje vis dėlto privertė I.Plūką padirbėti, o po dviejų atremtų smūgių trečiuoju ir sušvelnino rezultatą.

Ketvirtąsias kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais sausio 24 d. 17 val. su Suvalkų „Wigry“ (Lenkija).