Publikuota: 2011 liepos 24d. 11:05

Pergalingą žygį JAV tęsia „Manchester United“

Įvarčiu džiaugiasi Nani
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Įvarčiu džiaugiasi Nani

Pasiruošimą naujam sezonui Jungtinėse Amerikos Valstijose tęsianti „Premier“ lygos čempionė „Manchester United“ komanda ir toliau sėkmingai tvarkosi su Šiaurės Amerikos klubais.

Po triuškinamos pergalės prieš Sietlo „Spunders“ ekipą rezultatu 7-0, šeštadienį buvo įveiktas ir Čikagos „Fires“ klubas, kuris „raudoniesiems velniams“ priešinosi vos kėlinį.

Po jo šeimininkai pirmavo minimaliu rezultatu 1-0, tačiau antrame kėlinyje aikštėje jaunimą pakeitę „United“ pagrindinės komandos futbolininkai. Jie be atsako įmušė tris įvarčius, todėl trenerio Sero Alexo Fergusono auklėtiniai iškovojo pergalę rezultatu 3-1.

„Fires“ gretose vienintelį kartą pasižymėjo Cory Gibbsas. „United“ komandoje įvarčius įmušė Wayne‘as Rooney, Rafaelis ir Nani.

„Fires“ 1 – 3 „Manchester United“
13‘ [1 – 0] Cory Gibbs
66‘ [1 – 1] Wayne Rooney
75‘ [1 – 2] Rafael
82‘ [1 – 3] Nani