Permainingose rungtynėse taškus praradęs „RB Leipzig“ nepasivijo „Borussia“

Po to, kai antradienį Dortmundo „Borussia“ suklupo rungtynėse prieš Miuncheno „Bayern“, „RB Leipzig“ futbolininkai turėjo progą pakilti į antrąją „Bundesliga“ poziciją. Vis dėlto šis šansas subliuško – vieni čempionato lyderių namuose 2:2 sužaidė su solidžią formą demonstruojančia Berlyno „Hertha“.
Timo Werneris
Timo Werneris / „Scanpix“ nuotr.

55 taškus surinkęs Leipcigo klubas lieka trečias ir vis labiau atsilieka nuo lyderio „Bayern“, turinčio 64 taškus. „Borussia“ po vakarykščio kluptelėjimo prieš bavarus liko su 57 taškais.

Penktų rungtynių eilės nepralaimėjusi Berlyno ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai jau 9-ąją minutę įvartį pelnė Marko Grujičius, bet dar pirmajame kėlinyje – 24 min. – Lukasas Klostermannas rezultatą išlygino smūgiu galva.

Solidžiai rungtyniavusi „Hertha“ dar didesnę paspirtį įgavo 63 min., kai už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas „RB Leipzig“ gynėjas Marcelis Holstenbergas, bet situacija pasisuko netikėta linkme – vos po penkių minučių Leipcigo klubą į priekį išvedė Patrikas Schikas, kurio smūgiuoto kamuolio itin apmaudžiai nesugavo „Hertha“ vartų sargas Rune Jarsteinas – 2:1.

Visgi sostinės klubas pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir išplėšė tašką. 82-ąją minutę baudinį, skirtą po pražangos prieš Ademoką Lookmaną, realizavo lenkas Krzysztofas Piatekas, o rungtynės baigėsi 2:2.

„Hertha“ su 35 taškais rikiuojasi „Bundesliga“ viduryje – 10-oje vietoje.

Iki pirmenybių pabaigos čempionato lyderiams dar liko sužaisti po šešis mačus. Trečiadienį vyksta dar ketverios „Bundesliga“ rungtynės.