Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Perspektyvaus futbolininko mirtis: kraupios nelaimės pėdsakais

Titas Burba
V.Knyzelio/LFF nuotr. / Titas Burba
Šaltinis: 15min
0
A A

Titas Burba, vienas perspektyviausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų, buvo palaidotas, kai jam tebuvo penkiolika. Žuvo netikėtai – automobiliui lekiant beprotišku greičiu, o salone skambant trankiai muzikai...

„Jis dažnai skraidė ar važiavo automobiliu. Tačiau niekada nedrįsau net pagalvoti, kad ištiks tokia baisi tragedija“, – sako Tito mama Daiva.

Lemtingą savaitgalį Titas planavo su komanda vykti į varžybas Marijampolėje. Vos keliasdešimt kilometrų nuo močiutės namų esantį miestą. Todėl sūnaus maldavimas leisti jam po rungtynių pasilikti Kybartuose, aplankyti draugus ir su jais nuvažiuoti į Vilkaviškį, o vėliau grįžti nakvoti į močiutės namus – jo mamai nebuvo netikėtas.

„Mes buvome sutarę, kad jeigu jisai mane paves ir neištesės pažado – daugiau niekada ir niekur savarankiškai nevažiuos“, – prisimena penkiolikamečio mama.

Jaunasis futbolininkas Titas su draugu Luku į Vilkaviškį išvyko jau žinodami, kas vėlų vakarą juos parveš namo. Mamos buvo tikros, kad vaikinai grįš laiku, kaip sutarę, ir būtinai jas apie viską informuos. Tačiau policija tąkart buvo pirmesnė – kraupią žinią pareigūnai pranešė vidurnaktį ir be užuolankų...

„To neturėjo įvykti. Kodėl suaugęs vairuotojas elgėsi taip neatsakingai?“ – negali suprasti sunkiai sužaloto Luko Dirsės mama Sonata.

Jaunuolių kelionė staiga nutrūko, kai trenkęsis į kelio atitvarą ir kelis kartus vertęsis automobilis atsidūrė pakelės griovyje. Kai paaiškėjo, kad tąkart beprotišku greičiu lėkęs, neseniai teises įsigijęs Mykolo Romerio universiteto studentas Julius Abraitis buvo neblaivus. Tačiau kodėl šiandien vairuotojo gynėjai vienu balsu tvirtina, kad ne šis jaunas vyras kalčiausias dėl įvykusios nelaimės kelyje?

Laiškai mirusiam sūnui – antradienį 19.19 jaudinančioje „Abipus sienos“ dramoje, tik per LNK.   Vedėjas – Giedrius Leškevičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką