Pirmąją minutę įvartį įmušę „Liverpool“ futbolininkai palaidojo „Arsenal“ 5:1

„Liverpool“ triumfas
„Scanpix“ nuotr. / „Liverpool“ triumfas
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Gera pradžia – pusė darbo. Šią tiesą patvirtino „Liverpool“ futbolininkai, kurie namuose priėmė „Arsenal“ ekipą. Po įvarčio pirmąją minutę viskas klostėsi neįtikėtinai sklandžiai ir „Liverpool“ iškovojo įspūdingą pergalę 5:1.

Net keturi įvarčiai krito per pirmąsias 20 minučių. Pirmasis „raudonuosius“ dar 1-ąją rungtynių minutę į priekį išvedė Martinas Škrtelis, kuris po lygiai devynių minučių sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį.

Kiek netrukus po puikaus Luiso Suarezo perdavimo Arsene'ą Wengerą į neviltį pasiuntė Raheemas Sterlingas, o galutinį tašką pirmajame kėlinyje padėjo Danielis Sturridge'as.

Per kitas 45 minutes vaizdas nepasikeitė, o „Liverpool“ vienuolikė ir toliau sėkmingai puolė varžovus. 52-ąją minutę jaunasis R.Sterlingas dar kartą nubaudė „Arsenal“ klubo žaidėjus.

69-ąją minutę „Premier“ lygos lyderiams pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Mikelis Arteta, tačiau šis įvartis nieko nelėmė, o per likusį laiką šeimininkai turėjo ne vieną puikią galimybę pelnyti ir daugiau įvarčių, tačiau galutinis rezultatas liko 5:1.

Londono ekipa po šio pralaimėjimo ir toliau išlieka pirmoje vietoje, tačiau tiek „Manchester City“, tiek Londono „Chelsea“ po šio turo gali „kanonierus“ išstumti iš šios vietos.