Pirmoji „Liverpool“ sezono „Premier“ lygoje pergalė – „Norwich“ sutriuškinimas 5:2

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaisti dar šeši 6-tojo turo susitikimai. „Norwich“ ekipą net 5:2 sutriuškino pirmąją sezono pergalę iškovoję „Liverpool“ futbolininkai. „Hat trick'ą“ pelnė Luisas Suarezas. Stevenas Gerrardas ir Nuris Sahinas taip pat prisidėjo prie pergalės. Dar 3 žaidėjai šiame ture pelnė dublius.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį mačą šeštadienį sužaidė „Arsenal“ ir „Chelsea“ ekipos. Susitikimas baigėsi „Chelsea“ pergale 2:1.

Praėjusio sezono čempionai „Manchester City“ tik mačo pabaigoje sugebėjo palaužti Londono „Fulham“. Roberto Mancini treniruojama ekipa atsiliko po Mladeno Petričiaus įvarčio 10 minutę, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Sergio Aguero. Lemiamą įvartį rungtynių pabaigoje pelnė Edinas Džeko.

Namuose žaidusiai „Everton“ ekipai dublį pelnė ir įveikti „Southhampton“ padėjo Nikica Jelavičius. Leonas Osmas pelnė pirmąjį susitikimo įvartį, o vienintelį svečių įvartį įmušė Gastonas Ramirezas.

Dublį pelnė ir Demba Ba, kuris išgelbėjo „Newcastle“ komandą nuo pralaimėjimo „Reading“ ekipai paskutinėmis rungtynių minutėmis. Rezultatas po švilpuko – 2:2.

Trečiojo dublio autorius - Peteris Crouchas. Puolėjas 12 ir 36 minutėmis pelnė įvarčius ir užtikrino „Stoke“ pergalę prieš „Swansea“ 2:0.

6-tojo turo rezultatai:

„Manchester City“ – „Fulham“ 2 – 1

10' Mladenas Petričius
44' Sergio Aguero
87' Edinas Džeko

„Everton“ – „Southampton“ 3 – 1

6’ G. Ramirezas
25’ Leonas Osmanas
32′ Nikica Jelavičius
38’ Nikica Jelavičius

„Norwich City“ – „Liverpool“ 2 – 5

2’ 38’ 57’ Luisas Suarezas
47’ Nuris Sahinas
61′ Stevenas Morisonas
68’ Stevenas Gerrardas
87' Grantas Holtas

„Sunderland“ – „Wigan Athletic“ 1 – 0

51′ Stevenas Fletcheris

„Reading“ – „Newcastle“  2 – 2

59’ 83' Demba Ba
62’ Noelis Huntas
67’ Jimmy Kebe

„Stoke“ – „Swansea City“ 2 – 0

12’ 36’ Peteris Crouchas

Šeštadienio rungtynes užbaigs susitikimas tarp „Manchester United“ ir „Tottenham“ klubų.

Norite sužinoti daugiau sporto naujienų, pamatyti išskirtinių  kadrų ir vaizdo įrašų, ar dalyvauti diskusijose bei konkursuose? Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas