Pirmose „Žalgirio“ kontrolinėse rungtynėse – kukli pergalė prieš „Trakus“

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgirio“ komanda šeštadienį sostinės „Sportima“ manieže rezultatu 1:0 (1:0) įveikė „Trakų“ vienuolikę.
Rytis Leliūga
Rytis Leliūga / A.Kero/zalgiris-vilnius.lt nuotr.

Vienintelį įvartį pačioje mačo pradžioje pelnė Rytis Leliūga.

Saugas 8-ąją susitikimo minutę po „Žalgirio“ ekipos naujoko Artako Jedigariano perdavimo iš aikštės gilumos iššoko prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antroje rungtynių pusėje Lietuvos čempionų treneris Marekas Zubas rėmėsi jaunaisiais komandos futbolininkais.

Vienas jų Arturas Skuratovičius 72 minutę galėjo žaliai baltiems pelnyti antrąjį įvartį, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį.

„Trakų“ vienuolikės žaidimą antrajame kėlinyje pagyvino po keitimo aikštėje pasirodęs Lietuvos rinktinės futbolininkas Mindaugas Kalonas, taip pat turėjęs progų pasižymėti.

„Žalgiris“ kitą savaitę išvyksta į dviejų savaičių trukmės treniruočių stovyklą Kipre, kur pratęs pasirengimą artėjančiam 2014 m. sezonui.

„Žalgiris“: Aivaras Bražinskas, Andro Švrljuga, Algis Jankauskas, Rokas Simanavičius, Vaidotas Šilėnas, Ramūnas Radavičius, Artakas Jedigaryanas, Artūras Žulpa, Paulius Janušauskas, Rytis Leliūga, Serge'as Nyuiadzi.

Po keitimo: Aldas Korsakas, Georgas Freidgeimas, Mantas Fridrikas, Edvinas Pavlovskis, Arturas Skuratovičius, Danielis Romanovskis, Karolis Strolys, Justas Lasickas.

Marekas Zubas: „Nesu patenkintas rungtynėmis, nes jų metu traumą patyrė krašto saugas V.Šilėnas. Tai labai blogos žinios komandai. Futbolininkas gali keletą dienų ar net keletą savaičių praleisti be treniruočių. Tokiu atveju, žaidėjas negalėtų vykti į pasirengimo stovyklą Kipre. Siekėme išbdandyti ir patikrinti keletą futbolinkų, daugiausiai iš „Žalgiris-3“ komandos. Dvikova su „Trakais“ buvo geros draugiškos rungtynės. Mūsų varžovai labai stengėsi, kovojo ir siekė įmušti įvartį“.