Po ankstyvo niukso atsitiesę žalgiriečiai triumfuoja – laimėjo Kauno derbį

Lietuvos futbolo A lygoje trečiadienio vakarą vyko Kauno derbis. Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas žaidė prieš „Kauno Žalgirį“.
Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ – „Kauno Žalgiris“
Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ – „Kauno Žalgiris“ / Elijaus Kniežausko nuotr.

Nors pirmieji įvartį netikėtai pasiekė Andriaus Skerlos treniruojami „Hegelmann Litauen“ futbolininkai, pergalę galiausiai iškovojo žalgiriečiai – 3:2.

Kauno rajono ekipa į priekį išsiveržė jau ketvirtąją minutę po grubios „Kauno Žalgirio“ gynėjo Martyno Dapkaus klaidos. Kamuolį pavojingoje zonoje perėmęs Levanas Mačarašvilis išbėgo prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Roko Garasto komanda atsiliko neilgai, nes jau 18-ąją minutę po kampinio įvartį galva įmušė Michaelas Thuique'as.

Dar pirmajame kėlinyje žalgiriečiai spėjo persverti rezultatą – 45-ąją minutę Philipas Otele iš antro bandymo pramušė „Hegelmann Litauen“ vartų sargą Igną Plūką.

Po pertraukos „Hegelmann Litauen“ žaidė aktyviai ir bandė išlyginti rezultatą, nors geriausią progą pasižymėti turėjo „Kauno Žalgirio“ puolėjas M.Thuique'as, kurio smūgiuotas kamuolys trenkėsi į virpstą.

Intrigą rungtynėse aptirpdė Ph.Otele, perėmęs kamuolį pavojingoje zonoje, meistriškai suklaidinęs varžovą ir nukreipęs kamuolį į tinklą kaire koja, taip pelnydamas penktą įvartį šiame sezone.

„Kauno Žalgiris“ rungtynių pabaigoje galėjo pelnyti ir ketvirtą įvartį, kai sužaidus 85 minutes Liną Pilibaitį baudos aikštelėje pargriovė Vilius Armalas ir buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys.

Visgi Gratas Sirgėdas dovanėle nepasinaudojo – ne patį sėkmingiausią saugo baudinį atrėmė smūgio kryptį atspėjęs I.Plūkas.

Skirtumą jau per pridėtą laiką sugebėjo sušvelninti dubliu pasižymėjęs L.Mačarašvilis, bet rungtynių baigties tai nepakeitė – „Kauno Žalgiris“ iškovojo pergalę.

Penktą pergalę šį sezoną iškovoję žalgiriečiai su 16 taškų pakilo į antrą A lygos vietą. Tiesa, žemiau esančios „Panevėžio“ (16 taškų) ir Vilniaus „Žalgirio“ (14 taškų) komandos žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau ir po jų gali aplenkti kauniečius.

„Hegelmann Litauen“ po penktojo pralaimėjimo šį sezoną su 7 taškais per aštuonerias rungtynes užima septintąją vietą.