Po Bundeslygos pertraukos „Bayern“ ir toliau skina pergales – įveikta „Borussia M“

Thomasas Mulleris
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Thomasas Mulleris
0

Po žiemos pertraukos Vokietijoje į stadionus grįžo Bundeslygos kovos. Pirmosiose 18-ojo turo rungtynėse penktadienį 15-ąją pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“.

Šalies čempionų titulą ginantys bavarai išvykoje 2:0 (1:0) įveikė trečioje turnyro lentelės vietoje žengiančią Monchengladnacho „Borussia“.

Pirmasis įvartis krito dar pirmojo kėlinio 7-ąją minutę. Po tikslaus Thomaso Mullerio perdavimo pasižymėjo saugas Mario Gotze.

Lemiamą tašką šiose rungtynėse padėjo pats T.Mulleris. Vokietis 53 min. įvartį pelnė nuo 11 metrų žymos ir užtikrino ekipai tris taškus.

„Bayern“ po pergalės nuo antroje vietoje esančios Lėverkuzeno „Bayer“ ekipos yra atsiplėšusi 10 taškų.