Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 08, 09:02

Po COVID-19 protrūkio dukros gynyba: „Tai ne Maradonos kaltė“

Argentina tris dienas gedėjo, kai mirė futbolo ikona Diego Maradona. Dėl tuomet įvykusių masinių susibūrimų dabar girdisi kaltinimai dėl koronaviruso protrūkio Pietų Amerikos valstybėje.

Lapkričio 25 dieną Diego Maradona mirė dėl širdies smūgio.

Visas futbolo pasaulis nuliūdo, o Argentinoje buvo paskelbtos trys gedulo dienos.

Argentiniečiai turėjo progą atsisveikinti su savo dievaičiu. Ceremonijos net virto masiniais susistumdymais – tarp policijos ir tų, kurie norėjo prisiliesti prie urnos. Tūkstančiai žmonių skubėjo atsisveikinti su futbolo žvaigžde.

Dabar jo dukra Giannina Maradona prakalbo apie jausmus, kuriuos patyrė po viešų laidotuvių. Prisiminimai dviprasmiški.

„Jie nusprendė, kad tėtis nusipelnė būti taip palaidotas. O mes sutikome. Mūsų prašė nustatyti vietą, kur žmonės galėtų prieiti ir pasakyti „sudie“. Jų atėjo daug. Kai kurie gedėjo, kiti buvo visiškai girti“, – atvirame laiške tviteryje pasakojo 31 metų argentinietė.

Po nacionalinių gedulo dienų COVID-19 dar plačiau paplito Argentijoje. Pasigirdo kalbų, kad tai lėmė ir viešos D.Maradonos laidotuvės.

Jo dukra tam prieštarauja. „Tai, kas nutiko, nėra Maradonos kaltė. Pati būčiau norėjusi likti kambaryje tik su savo šeima. Nekaltinkit jo dėl infekcijos“, – rašė Giannina Maradona.

D.Maradonos palaikai palaidoti privačioje vietoje kartu su jo tėvais. Vieta nėra vieša. Šeima nori pasilikti galimybę prie kapo pabūti ramiai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką