Po diskutuotino VAR įsikišimo – skirtingi „Real“ ir „Ajax“ trenerių vertinimai

Amsterdamo „Ajax“ klubas trečiadienio vakarą namuose 1:2 krito prieš Madrido „Real“, tačiau pralaimėjusiųjų treneris tokį sprendimą pavadino gėdingu.
Teisėjas pasinaudojo VAR ir neįskaitė „Ajax“ įvarčio
Teisėjas pasinaudojo VAR ir neįskaitė „Ajax“ įvarčio / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje Nicolaso Tagliafico įvartis nebuvo įskaitytas po VAR įsikišimo. Teisėjas Damiras Skomina nusprendė, kad Dušanas Tadičius trukdė vartininkui Thibaut Courtois, kai buvo nuošalėje.

Karimas Benzema išvedė „Real“ į priekį, rezultatą buvo išlyginęs Hakimas Ziyechas, o pergalę Madrido ekipai atnešė Marco Asensio įvartis, likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos.

„Ajax“ strategas Erikas ten Hagas žurnalistams kalbėjo: „Mačiau nuostabią „Ajax“ komandą prieš pasaulinio lygio varžovą, vieną geriausių komandų pasaulyje. Manau, kad daugumoje rungtynių dalių mes dominavome ir sukūrėme daugiau gerų progų.

Tai lėmė mūsų gera gynyba ir aukštas spaudimas. Tai padėjo sukurti progas. Mačiau labai gerą „Ajax“ versiją.

Kritikuotinas dalykas buvo nebent efektyvumas. Turėjome tai daryti geriau, turėjome mušti daugiau. Dar vienas negatyvus dalykas – koncentracija iki mačo pabaigos. Jei padarai mažų klaidų, tokia komanda kaip „Real“ nubaus. Taip ir nutiko šįvakar.

O tada tas momentas su VAR, kuris gali daug ką lemti šioje poroje, kai įvartis nebuvo įskaitytas. Kokia gėda...

Tačiau aš pasakiau daug komplimentų savo komandai. Jie laikėsi plano, žaidė su puikia energija. Tai suteikia pozityvo ateičiai. Turime taip ir tęsti.“

Kokia gėda...

Tuo tarpu „Real“ treneris Santiago Solari akcentavo, jog VAR kritikuoti nereikia.

„Mes nematome epizodų, neturime pakartojimų. Turime pasitikėti tuo, ką sako VAR ir teisėjai“, – kalbėjo treneris.