Po gėdingo PSG pralaimėjimo, „Monaco“ – be penkių minučių Prancūzijos čempionai

„Paris Saint-Germain“ futbolininkai sekmadienį patyrė skaudžią nesėkmę Prancūzijos čempionate („Ligue 1“). Pastarųjų keturių sezonų čempionai išvykoje 1:3 nusileido „Nice“ ir susikomplikavo šansus apginti titulą.
Mario Balotelli ir Edinsonas Cavani
Mario Balotelli ir Edinsonas Cavani / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mario Balotelli 14-asis įvartį šį sezoną išvedė „Nice“ į priekį pirmajame kėlinyje.

M.Balotelli įvartis

Po pertraukos įmušė Ricardo Pereira (48 min.), Marquinhosas rezultatą sušvelnino (64 min.), tačiau Anastasios Donis per teisėjo pridėtą laiką užtvirtino „Nice“ pergalę.

R.Pereira įvartis

Rungtynės pažymėto ir grubiu PSG žaidėjų elgesiu. Su pralaimėjimu negalėję susitaikyti paryžiečiai paskutinėmis minutėmis gavo net dvi raudonas korteles.

PSG žaidėjai sunkiai tramdė nervus

90-ąją min. Thiago Motta galva trenkė varžovui į galvą, o netrukus Angelis di Maria aikštės viduryje atviromis kojomis įčiuožė į varžovą.

T.Motta raudona kortelė
A.Di Maria raudona kortelė

Šis pralaimėjimas gali lemti kovos dėl titulo laimėtoją. Šiuo metu turnyro lentelės viršūnėje esantis „Monaco“ klubas turi 83 taškus ir PSG lenkia trimis taškais, tačiau yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Jeigu 8 pastarąsias rungtynes „Ligue 1“ laimėję „Monaco“ iškovos pergalę 35-ajame ture, likus vos trims rungtynėms iki sezono pabaigos turės 6 taškų persvarą. Be to „Monaco“ turi ir kur kas geresnį įvarčių santykį (95:29 prieš 77:26).