Po grubios vartininko klaidos „Chelsea“ neatsigavo ir buvo sutriuškinta

Ypač blankias rungtynes Anglijos „Premier“ lygoje sužaidė Londono „Chelsea“, išvykoje 0:3 pralaimėjusi „Leeds“ vienuolikei.
Edouard'o Mendy klaida mače su „Leeds“
Edouard'o Mendy klaida mače su „Leeds“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Thomo Tuchelio kortų namelis ėmė byrėti sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, kai grubiai suklydo vartininkas Edouard'as Mendy.

33-ią minutę gavęs kamuolį iš gynėjų E.Mendy pabandė suklaidinti paspausti nusprendusį Brendeną Aaronsoną, tačiau vartininko driblingas nenusisekė – B.Aaronsonas perėmė kamuolį ir įrideno jį į vartus.

Vos po keturių minučių „Leeds“ smogė dar kartą – Rodrigo Moreno mušė galva po pakelto kampinio.

Beveidė „Chelsea“ antrajame kėlinyje nerado būdų atsitiesti, o šeimininkai 69-ą minutę išnaudojo dar vieną progą, kai Jackas Harrisonas griūdamas pasiekė kamuolį ir nukreipė jį į E.Mendy vartus.

„Chelsea“ viešnagę Lidse dar labiau apkartino 85-ą minutę vidurio gynėjo Kalidou Koulibaly užsidirbta antra geltona kortelė.

„Leeds“ su septyniais taškais lieka nepralaimėjusi čempionate.

Pergalę prieš „Chelsea“ ši komanda švenčia pirmą kartą nuo 2002 metų.

„Man tai tarsi svajonės išsipildymas. Šis rezultatas parodo, kokią pažangą esame padarę kaip klubas“, – po rungtynių sakė B.Aaronsonas.

O J.Harrisonas nuopelnus skyrė trenerių štabui, teigdamas, kad pergalę lėmė puikiai parengtas ir išpildytas taktinis planas.

„Labai tikėjome savimi“, – pridūrė futbolininkas.

„Chelsea“ per pirmus tris mačus praleido daugiau įvarčių (5) nei praėjusį sezoną per pirmuosius dvylika (4).

Tai tik trečias kartas, kai vadovaujama Th.Thuchelio „Chelsea“ „Premier“ lygoje pralaimėjo daugiau ne dviem įvarčiais.

Pirmieji du kartai irgi nebuvo žaidžiant su lygos grandais – „West Bromwich“ (2:5) ir „Brentford“ (1:4) ekipomis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„West Ham“ – „Brighton & Hove Albion“

Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė „West Ham“ komanda, praėjusį sezoną finišavusi septintoje vietoje.

„West Ham“ namuose 0:2 nusileido „Brighton & Hove Albion“ ekipai. 22-ą minutę Alexis MacAllisteris realizavo baudinį, o 66-ą minutę persvarą padidino Leandro Trossardas.