Po ilgesnės pertraukos pasižymėjęs L.Messi atvedė Argentiną į pergalę

„Tuščių“ rungtynių be įvarčių seriją nutraukęs Lionelis Messi svariai prisidėjo prie eilinės Argentinos rinktinės pergalės atrankoje į 2022 metų pasaulio čempionatą. Argentiniečiai namuose 3:0 nepasigailėjo Venesuelos futbolininkų.
Argentinos futbolo rinktinė
Argentinos futbolo rinktinė / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkus į priekį 30-ąją minutę išvedė Nicolas Gonzalezas, tačiau savo pergalę argentiniečiai įtvirtino tik rungtynių pabaigoje, kuomet puikią atkarpą sužaidė aikštėje po keitimo pasirodęs Angelis Di Maria.

79-ąją minutę būtent pastarasis padvigubino Argentinos rinktinės persvarą, o dar po trijų minučių tašką šiame mače padėjo PSG futbolininkų suregztas įvartis – A.Di Maria atliko rezultatyvų perdavimą Lioneliui Messi.

34-erių puolėjas tiksliu smūgiu pasižymėjo po beveik dviejų mėnesių pertraukos – pastarąjį sykį jis mušė „Ligue 1“ pirmenybėse vasario 6-ąją.

Argentina su 38 taškais Pietų Amerikos zonos atrankoje yra antra ir jau anksčiau užsitikrino kelialapį į planetos pirmenybes Katare.

Venesuela (10 tšk.) yra paskutinė ir neturi net teorinių šansų žengti toliau.