Po įvarčio į savus vartus „Arsenal“ išgelbėjo fantastiškas 5 minučių dublis

Anglijos „Premier“ lygos devintasis turas baigėsi įspūdinga Londono „Arsenal“ klubo pergale.
Londono „Arsenal“
Londono „Arsenal“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Londono klubas namuose atsiliko 0:1 po įvarčio į savus vartus, bet 3:1 nugalėjo „Leicester City“ ekipą.

31-ąją minutę Lesterio klubas išsiveržė į priekį po Hectoro Bellerino įvarčio į savus vartus. Gynėjas bandė apsaugoti vartus nuo Benjamino Chilwello įvarčio, bet kamuolys atsimušė jam į koją ir pateko į vartus.

Tačiau futbolininkas 45-ąją minutę savo klaidą ištaisė, kai tiksliai perdavė kamuolį Mesutui Ozilui, kuris išlygino rezultatą.

Tai buvo jau 30-asis vokiečio įvartis „Premier“ lygoje. Jis susilygino su rezultatyviausiu visų laikų Vokietijos futbolininku Anglijos čempionate Jurgenu Klinsmannu.

63 minutę dar kartą sužibėjo M.Ozilas meistriškai pamatęs H.Belleriną baudos aikštelėje. Šis tiksliai perdavė kamuolį ką tik aikštėje pasirodžiusiam Pierre-Emerickui Aubameyangui, kuriam beliko nukreipti jį į vartus.

Vos po trijų minučių „Arsenal“ praktiškai pakartojo tą patį triuką. Šįkart baudos aikštelėje laiku atsidūrė ir pats P.E.Aubameyangui kamuolį perdavė M.Ozilas.

Du įvarčius P.E.Aubameyangas įmušė vos per penkias minutes aikštėje.

„Arsenal“ klubas pirmą kartą nuo 2007 metų laimėjo dešimt mačų iš eilės visose varžybose.

Po šios pergalės „Arsenal“ su 21 tašku pakilo į ketvirtąją vietą „Premier“ lygoje. Unai Emery auklėtiniai tik dviem taškais atsilieka nuo lyderių „Manchester City“ ir „Liverpool“ klubų.

Lesterio ekipa su 12 taškų rikiuojasi vienuolikta.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai