Po laimėtos bronzos Kroatijos žvaigždė pasiuntė žinutę sirgaliams dėl savo ateities

Kroatijos futbolininkai iškovojo dar vieną medalių komplektą pasaulio pirmenybėse. Šįkart kroatai laimėjo bronzą, mače dėl trečios vietos 2:1 įveikę Maroką. Po rungtynių komentarus pateikė darsyk savo nedidelę tautą pradžiuginę žaidėjai ir treneris.

Šeši pasirodymai pasaulio pirmenybėse – trys medalių komplektai.

Mažiau nei 4 mln. gyventojų turinti Kroatija šeštadienį pridėjo bronzą prie 1998 metais laimėtos tokios pat prabos medalių bei 2018 metų sidabro.

„Tai medalis Kroatijos žmonėms, visiems tiems, kurie seka mus, myli ir palaiko visame pasaulyje. Du pasaulio čempionatai, du medaliai, tai – nuostabu. Didžiausi sveikinimai mano žaidėjams“, – „Sportske novosti“ citavo Kroatijos rinktinės trenerį Zlatko Daličių.

Kroatijos sirgaliai sulaukė ir geros žinios iš savo komandos lyderio Lukos Modričiaus.

37 metų žvaigždė pranešė, kad dar nepaliks rinktinės.

„Mano planas yra žaisti Tautų lygos finale. Po jo – matysime, bet Tautų lygoje aš esu įstikinęs, kad žaisiu“, – sakė L.Modričius.

„Scanpix“ nuotr./Luka Modričius ir Kroatijos rinktinė iškovojo pasaulio čempionato bronzą.

Jis pabrėžė kroatų pasiekimų nuoseklumą.

„Mes esame stabilūs pasaulio futbole. Žmonės gali mus vertinti kaip super jėgą futbole. Kroatijos futbolo ateitis yra šviesi“, – sakė Madrido „Real“ saugas.

Šiemet tautų lygos grupėje Kroatija finišavo pirma, aplenkusi Daniją, Prancūziją ir Austriją.

Finaliniame turnyre Nyderlanduose žais keturių grupių nugalėtojai: Kroatija, Nyderlandai, Ispanija ir Italija. Pusfinalio burtai bus traukiami sausio 25 dieną, o pats turnyras vyks birželio 14-18 dienomis.