Po neįmušto baudinio psichologiškai palūžęs Asamoah Gyanas traukiasi iš Ganos rinktinės

Puolėjas Asamoah Gyanas kuriam laikui traukiasi iš Ganos nacionalinės rinktinės ir teigia niekada pilnai neatsigavęs po netikslaus 11 metrų baudinio pasaulio čempionato ketvirtfinalyje.
Asamoah Gyanas
Asamoah Gyanas / Scanpix/AP nuotr.

Asamoah Gyano, kuris šiuo metu iš „Sunderland“ paskolintas „Al-Ain“ ekipai, pavardė nuskambėjo visame pasaulyje, kuomet pasaulio čempionato ketvirtfinalio su Urugvajumi paskutinėmis minutėmis pramušė 11 metrų baudinį.

Puolėjas neseniai nepataikė dar vieno svarbaus baudinio Afrikos Nacijų taurėje, kai Gana rezultatu 0:1 nusileido Zambijos rinktinei.

Po to įvykio A.Gyanas paskelbė, kad palieka Ganos rinktinę neapibrėžtam laiko tarpui, bet tikisi sugrįžti psichologoškai stipresnis.

„Pirmiausia, noriu nuoširdžiai atsiprašyti savo šalies. Niekada neketinau to padaryti taip anksti mano karjeroje“ – „Twitter“ profilyje rašė puolėjas.

„Aš palūžęs psichologiškai. Kaip galit įsivaizduoti, man buvo labai sunku, kai du kartus iš eilės nepataikiau svarbių baudinių, žaisdamas už savo šalį".

„Dėl to ši pertrauka man padės sugrįžti geresniam ir psichologiškai stipresniam.“

„Aš niekada pilnai neatsigavau po 2010 metų pasaulio čempionato, o dabar dar 2012 m. Afrikos Nacijų taurė. Aš noriu, kad mano šalis žinotų, jog myliu žaidimą mūsų rinktinėje, ir be jos nebūčiau tuo, kas esu.“

Tuo tarpu naujasis „Sunderland“ treneris Martinas O'Neillas išreiškė norą A.Gyaną sugrąžintį į komandą. Asamoah Jungtinių Arabų Emiratų „Al Ain“ klube yra sužaidęs 10 rungtynių ir pelnęs 12 įvarčių.