2012 02 25 /21:30

Po penkių nelaimėtų rungtynių iš eilės Londono „Chelsea“ vėl pajuto pergalės skonį

Londono „Chelsea“ vėl pajuto pergalės skonį. Po penkių nelaimėtų rungytnių iš eilės „Chelsea“ rezultatu 3:0 įveikė „Bolton“ vienuolikę. Tai pirmoji "mėlynųjų" pergalė vasario mėnesį, įskaitant visus turnyrus.
Didier Drogba ir Davidas Luizas
Didier Drogba ir Davidas Luizas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Chelsea

Visus įvarčius šeimininkai mušė antrajame kėlinyje: 48 min. pasižymėjo Davidas Luizas, Didier Drogba 61 minutę persvarą padidino, o Frankas Lampardas 79 min. sudėjo paskutinius taškus ant „i“.

Ši pergalė „Chelsea“ ekipai „Premier“ lygoje leido susigrąžinti 4 poziciją, tačiau ją vėl praras, jei sekmdadienį Londono „Arsenal“ namuose įveiks „Tottenham“ futbolininkus.

Apmaudžiai pergalę iš rankų paleido 6 vietoje žengiantys „Newcastle“ futbolininkai. „Newcastle“ pirmavo prieš „Wolverhampton“ po P.Cisse ir J.Gutierrezo pelnytų įvarčių, tačiau po pertraukos svečiai rezultatą išlygino – 2:2. „Wolves“ gretose pasižymėjo M.Jarvis ir K.Doyle'as.

ATNAUJINTA 21.30 VAL. Pergalę iškovojo pirmenybių lyderis „Manchestet City“ klubas, namuose 3:0 nugalėjęs „Blackburn Rovers“ ekipą. Įvarčius pelnė M.Bolatelli, S.Aguero ir E.Džeko.

Visi rezultatai:

„Manchester City“ 3 0 „Blackburn“
30' M.Balotelli
52' S.Aguero
81' E.Džeko

„Chelsea“ 3 0 „Bolton“
48' D.Luizas
61' D.Drogba
79' F.Lampardas

„Wigan“ 0 0 „Aston Villa“

„West Bromwich“ 4 0 „Sunderland“
3' P.Odemwingie
41' J.Morrisonas
48' P.Odemwingie
90' K.Andrews

„Queens Park Rangers“ 0 1 „Fulham“
34' iš aikštės pašalintas S.Diakite 7' P.Pogrebnyakas