Po pergalės Ispanijoje „Real“ padidino pranašumą prieš „Barcelona“ iki 4 taškų

Cristiano Ronaldo
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Cristiano Ronaldo
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Sekmadienį Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sužaistos trejos 27-ojo turo rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai savo tvirtovėje be didesnio vargo rezultatu 3:0 nugalėjo Valensijos „Levante“ futbolininkus.

Jau nuo pat susitikimo pradžios pradėjo dominuoti „Baltieji“, o pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Šeimininkus į priekį po puikaus Angelio Di Maria perdavimo 11 minutę išvedė Cristiano Ronaldo.

Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo sėkmingai „Real“. 49-ąją minutę varžovų vartininką puikiu smūgiu nuginklavo Marcelo, kuriam tai buvo pirmasis įvartis šiame „Primeros“ čempionate.

Galutinis taškas buvo padėtas rungtynių pabaigoje, kuomet į savus vartus apmaudžiai įvartį pelnė Nikosas Karabelas. Verta paminėti, kad 64-ąją minutę iš aikštės už pražangą prieš C.Ronaldo buvo išvarytas Davidas Navarro

Carlo Ancelotti treniruojamas „Karališkasis“ klubas „Primera“ čempionate ir toliau užima pirmąją vietą. Madrido „Atletico“ jie lenkia 3 taškais, o „Barcelona“ klubą – 4.