Po septynių įvarčių dramos Glazgo „Celtic“ pateko į Čempionų lygą

Antradienio vakarą penki klubai užsitikrino vietą Čempionų lygos grupių varžybose. Ypač netikėta drama išsivystė atsakomosiose rungtynėse tarp Glazgo „Celtic“ ir „Astana“ ekipų.
Glazgo „Celtic“
Glazgo „Celtic“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąsias rungtynes škotai laimėjo triuškinančiu rezultatu 5:0, bet pralaimėjo Kazachstane 3:4 ir bendru rezultatu 8:4 pateko į Čempionų lygos grupių etapą.

Po pirmojo kėlinio Astanoje rezultatas buvo lygus 1:1. Į savus vartus įsimušė ir „Astana“ ekipą į priekį išvedė Kristofferas Ajeras, o Scottas Sinclairas rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pirmavo net 4:1 po Serikzhano Muzhikovo įvarčio ir Patricko Twumasi dublio.

Tačiau „Celtic“ atsitiesė ir sumažino skirtumą iki 3:4. Įvarčius įmušė Olivieris Ntchamas ir Leighas Griffithsas.

„Celtic“ klubui tai buvo pirmasis pralaimėjimas nuo lapkričio 23 dienos, kai škotai nusileido „Barcelona“ ekipai.

Glazgo ekipa Čempionų lygos grupių etape žais jau dešimtą kartą.

Į pagrindį Čempionų lygos turnyrą taip pat pateko „Napoli“, Pirėjo „Olympiakos“, „Sevilla“ ir „Maribor“.

Kiti rezultatai:

„Maribor“ (Slovėnija) – „H.Beer Sheeva“ (Izrealis) 1:0 (bendras rezultatas – 2:2)

„Nice“ (Prancūzija) – „Napoli“ (Italija) 0:2 (0:4)

„Rijeka“ (Kroatija) – „Olympiakos“ (Graikija) 0:1 (1:3)

„Sevilla“ (Ispanija) – „Basaksehir“ (Turkija) 2:2 (4:3)

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas