Po skaudaus smūgio atsigavęs „Žalgiris“ nugalėjo „Palangą“

Praėjusiame ture skaudų Kauno „Stumbro“ dūrį gavęs Vilniaus „Žalgiris“ reabilitavosi ir 2:0 palaužė „Palangą“.
Žalgiris - Palanga
Žalgiris - Palanga / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį 22-ąją minutę nuostabiu tolimu smūgiu pelnė Tomašas Šimkovičius.

Gvidas Juška turėjo progą rezultatą išlyginti, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Žalgirio“ pergalę 81-ąją minutę įtvirtino Liviu Antalis, kuris išbėgo į greitą ataką, suklaidino vartininką ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Beje, 60-ąją minutę už smūgį Dovydui Norvilui iš aikštės buvo pašalintas Slavko Blagojevičius, o pirmą pridėto laiko minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo prieš Brice‘ą Goupy prasižengęs Linas Klimavičius, todėl „Žalgiris“ rungtynes baigė aikštėje turėdamas 9 žaidėjus.

Vilniečiai su 34 taškais žengia antroje vietoje, 39 taškus turinti Marijampolės „Sūduva“ yra sužaidusi dviem rungtynėmis mažiau.