Po vartininko klaidos Ispanija paleido pergalę mače su Šveicarija

Vieni pasaulio čempionato favoritų Ispanijos futbolininkai namie sužaidė 1:1 su Šveicarija per paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš kelionę į Rusiją.
Davidas de Gea nepagavp kamuolio, kurį iš arti į vartus nukreipė Ricardo Rodriguezas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ispanija kontroliavo rungtynes sekmadienį, bet neišnaudojo visų progų, o galiausiai sumokėjo už tai, kai antrajame kėlinyje suklydo vartininkas Davidas de Gea.

Alvaro Odriziola buvo išvedęs ispanus į priekį 29 minutę.

Ricardo Rodriguezas išlygino rezultatą 62 minutę, kai Ispanijos komandos vartininkas nepagavo kamuolio, bandydamas sulaikyti ne itin stiprų varžovų smūgį.

Nepaisant to, Ispanijos rinktinės treneris Julenas Lopetegui liko patenkintas savo komandos pasirodymu.

„Man patiko, kad sukūrėme daug progų, nors prieš Šveicariją žaisti visada sunku, – sakė treneris. – Žaidėme aukštu lygiu. Buvo daug pozityvių dalykų.“

Ispanija nepralaimi jau 19 mačų paeiliui nuo tada, kai J.Lopetegui perėmė komandos vairą po 2016 metų Europos čempionato.

Sekmadienio rungtynėse Ispanija, kuri iškeliaus į Rusiją antradienį, nebuvo pilnos sudėties. Madrido „Real“ futbolininkai, tapę Čempionų lygos nugalėtojais, gavo daugiau poilsio. Sergio Ramosas, Isco, Dani Carvajalis net nekeliavo į rungtynes, o dar trys Madrido komandos žaidėjai – Nacho, Marco Asensio ir Lucas Vasquezas pasirodė tik antrajame kėlinyje.

Ispanija bandys Rusijoje atsitiesti po nesėkmingo pasirodymo 2016 metų Europos ir 2014 metų pasaulio pirmenybių. „La Roja“ vadinama komanda laimėjo Europos čempionatus 2008 ir 2012 metais bei pasaulio pirmenybes 2010 metais.