Pralaimėjimą patyręs „Manchester City“ lengvina varžovų kelią

Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą ginantis „Manchester City“ klubas pirmadienį 1:2 nusileido „Crystal Palace“ ekipai ir sukomplikavo savo padėtį.
„Manchester City“ futbolininkai
„Manchester City“ futbolininkai / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

11 vietoje čempionate esantis Londono klubas kiek netikėtai namuose įveikė Mančesterio futbolininkus.

34-ąją minutę „Crystal Palace“ kėlė kampinį prie svečių vartų ir Mančesterio futbolininkai nesugebėjo išmušti kamuolio tolyn, kai Glennas Murray pasinaudojo galimybe ir nuginklavo Joe Harto teritoriją.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai padvigubino persvarą. Įvartį įmušė Jasonas Puncheonas.

78-ąją minutę Yaya Touré sugrąžino intrigą, kai sušvelnino rezultatą galingu smūgiu, tačiau išlyginti rezultato Mančesterio futbolininkams nepavyko.

Šiuo metu „Manchester City“ su 61 tašku užima ketvirtąją vietą. Vos tašku daugiau turi „Manchester United“, dviem – „Arsenal“ ekipa. Čempionate pirmauja 70 taškų surinkusi „Chelsea“ ekipa.