Prancūzijos čempionato lyderiai patyrė sutriuškinimą

Sekmadienį Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių VII-ojo turo rungtynėse pirmoje turnyrinės lentelės vietoje žengiantis Marselio „Olympique“ klubas išvykoje 1:4 pralaimėjo „Valenciennes“ futbolininkams.
Anthony Le Tallecas
Anthony Le Tallecas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Čempionato lyderiai jau rungtynių pradžioje buvo priversti vytis varžovus po 16-ąją minutę įmušto Gaelio Danico įvarčio.

„Marseille“ futbolininkai ir po įvarčio nerado priešnuodžio varžovų atakoms – 34-ąją minutę Anthony Le Tallecas padvigubino skirtumą, o jau po 5 minučių Fouedas Kadiras pavertė jį triuškinamu.

Antrajame kėlinyje turnyrinės lentelės viršūnėje esantys „Olympique“ futbolininkai nebesugebėjo atsigauti ir 63-iąją minutę praleido dar vieną įvartį. Antrą kartą rungtynėse pasižymėjo A.Le Tallecas.

Per pridėtinį rungtynių laiką Marselio ekipai paguodos įvartį įmušė Jordanas Ayew.

Nepaisant šio pralaimėjimo, „Marseille“ klubas vis dar žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje su 18 taškų. Nuo jų trimis taškais atsilieka ambicingasis „Paris Saint-Germain“ klubas.

„Valenciennes“ 4:1 „Marseille“

16‘ [1 – 0] G.Danic
34‘ [2 – 0] A.Le Tallec
39‘ [3 – 0] F.Kadir
63‘ [4 – 0] A.Le Tallec
90‘ [4 – 1] J.Ayew