Prancūziškajame „El Clasico“ pergalę iškovojo PSG klubas, kurio gretose debiutavo Davidas Beckhamas

Zlatanas Ibrahimovičius ir Davidas Beckhamas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Zlatanas Ibrahimovičius ir Davidas Beckhamas
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Sekmadienį Prancūzijoje buvo žaidžiami trys „Ligue 1“ pirmenybių susitikimai, tarp jų ir „Le Classique“ mūšis tarp „Paris Saint Germain“ ir Marselio „Olympique“ klubų.

Vakarinėse rungtynėse „Parc des Princes“ stadione Carlo Ancelotti vadovaujami PSG futbolininkai 2:0 palaužė Marselio „Olympique“ ekipą.

Prancūzijos sostinės ekipa į priekį įsiveržė 11-ąją minutę po Lucaso Mouros bandymo smūgiuoti toli, kai kamuolys nuo Marselio klubo gynėjo Nicolaso N‘Koulou įriedėjo į Steve‘o Mandando ginamus vartus.

76-ąją minutę į aikštę išbėgo daug žiniasklaidos dėmesio sulaukęs Davidas Beckhamas, debiutavęs PSG gretose.

Per pridėtinį rungtynių laiką varžovų kančias pabaigė Zlatanas Ibrahimovičius, pasižymėdamas 21-ąjį kartą „Ligue 1“ pirmenybėse.

Anksčiau vykusiuose susitikimuose antrojoje vietoje žygiuojantys Liono „Olympique“ futbolininkai namuose 3:1 nugalėjo „Lorient“ ekipą, o „Bordeaux“ patyrė nesėkmę prieš „Brest“ klubą rezultatu 0:2.