„Premier“: „Liverpool“ dešimtyje neatsilaikė prieš „Fulham“

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos 14-o turo rungtynės. „Craven Cottage“ stadione vyko akistata tarp Londono „Fulham“ ir „Liverpool“ ekipų.
Liverpulio ekipa
Liverpulio ekipa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lapkričio mėnesį nė vienos pergalės neiškovojęs „Fulham“ klubas pagaliau atsitiesė. Trenerio Martino Jolo auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje sugebėjo įveikti „Liverpool“ komandos futbolininkus, kurie buvo priversti rungtynes baigti dešimtyje.

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau įvarčių neįmušė. Artėjant pirmo kėlinio pabaigai dar keletą puikių progų išsiveržti į priekį turėjo svečiai, tačiau šeimininkus dar kartą lydėjo sėkmė ir po pirmų 45 minučių futbolininkai patraukė persirengimo kambarių link rezultatui esant lygiam 0:0.

Antrame kėlinyje iniciatyvą į savas rankas siekė perimti „Liverpool“, tačiau didelis noras įmušti įvartį atsisuko prieš pačius „raudonųjų“ komandos futbolininkus. 72-ą susitikimo minutę iš aikštės buvo pašalintas Jay Spearingas ir nuo tos akimirkos rungtynių kontrolę perėmė šeimininkai.

Pavojingos atakos vertė gerokai paplušėti svečių ekipos gynėjus, tačiau galiausiai sėkmingai apsiginti nepavyko 85-ą minutę, kuomet kamuolį į „Liverpool“ komandos vartus pasiuntė Clintas Dempsey. Nors mačo arbitras prie pagrindinio laiko pridėjo tris minutes, jos svečių ekipos neišgelbėjo, todėl trenerio Kenny Dalglisho auklėtiniai turėjo pripažinti „Fulham“ ekipos pranašumą minimaliu rezultatu 1:0.

„Fulham“ 1:0 „Liverpool“
85‘ [1:0] Clintas Dempsey

Turnyrinėje lentelėje „Liverpool“ su 23 taškais žengia septintoje vietoje, o „Fulham“ su 15 taškų yra tryliktas. Pirmauja „Manchester City“ klubas (38 tšk.).