„Premier“ lyga: „Arsenal“ nesunkiai įveikė autsaiderius – „Crystal Palace“ ekipą

Šeštadienį „Premier“ lygos lyderė Londono „Arsenal“ susitiko su vieną iš paskutinių vietų užimančia „Crystal Palace“ ekipa. Aikštės šeimininkams nepavyko surengti nė vienos rezultatyvios atakos, o svečiai pasižymėjo dukart. Londono ekipa įveikė varžovus 2:0 ir įsirašė dar tris taškus turnyrinėje lentelėje.
Mikelis Arteta
Mikelis Arteta / „Scanpix“ nuotr.

Pirmojoje rungtynių pusėje kelio varžovų vartų link nerado nė viena ekipa. Tačiau vos prasidėjus antrajam kėliniui Londono futbolininkai ėmėsi darbo – 47-ąją minutę taiklų smūgį į priešininkų vartus pasiuntė Migelis Arteta.

65-ąją rungtynių minutę tas pats M.Arteta pažeidė taisykles ir teisėjas jam parodė raudoną kortelę. Rungtynių baigtį nulėmė Olivier Giroud rezultatyvi ataka. 87 minutę jis padidino savo komandos pranašumą 2:0 ir „Arsenal “džiaugėsi pergale.