„Premier“ lyga: „Arsenal“ sutriuškino „Stoke“ klubą

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos dvejos 21-ojo turo rungtynės. „Arsenal“ futbolininkai 3:0 sutriuškino „Stoke“ ekipą ir pakilo į penktąją vietą.
„Arsenal“ futbolininkai
„Arsenal“ futbolininkai / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmasis susitikimas įvyko „Emirates“ stadione, kur jėgas tarpusavyje išbandė Londono „Arsenal“ ir „Stoke City“ futbolininkai. Arsene'o Wengero auklėtiniai be vargo svečius nugalėjo rezultatu 3:0.

Pirmasis kėlinys prasidėjo „kanonierių“ dominavimu aikštėje ir jau 6-ąją minutę žiūrovai pakilo iš savo sėdimų vietų. Alexis Sanchezas iš kairiojo krašto pakėlė kamuolį link varžovų vartų ir aukščiau už visus kitus iššokęs Laurentas Koscielny galva nuginklavo Asmirą Begovičių.

Vis dėlto, 13-ąją minutę A.Wengeras sulaukė prastos žinios – rungtynių dėl patirto nokdauno nebegalėjo tęsti Mathieu Debuchy, o jį aikštėje pakeitė jaunasis Hectoras Bellerinas.

Tačiau tai nesutrukdė „Arsenal“ ekipai ir toliau dominuoti. 33-ąją minutę pranašumą padidino Alexis Sanchezas, pasižymėjęs po Tomaso Rosicky perdavimo.

Galutinis taškas buvo padėtas dar 49-ąją minutę, kai puikų baudos smūgį realizavo tas pats A.Sanchezas. Per likusį laiką „kanonieriai“ galėjo įmušti dar daugiau įvarčių, bet puikiai vartus gynė A.Begovičius.

Po pergalės „Arsenal“ į savo sąskaitą įsirašė 3 taškus bei pakilo į penktąją poziciją.

Rezultatai:

„Arsenal“ – „Stoke City“ 3:0

6' [1 – 0] L.Koscielny

33' [2 – 0] A.Sanchezas

49' [3 – 0] A.Sanchezas