„Premier“ lyga: atgijęs „Arsenal“ sutriuškino „Newcastle“

Pirmadienį buvo sužaistos vienerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Londono „Arsenal“ namuose 3:0 sutriuškino „Newcastle United“ ekipą.
Olivier Giroud ir Laurentas Koscielny
Olivier Giroud ir Laurentas Koscielny / „Scanpix“ nuotr.

„Emirates“ stadione vykusiose rungtynėse „Arsenal“ pirmą įvartį įmušė 26-ąją minutę.  Santi Cazorla baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur savo darbą padarė Laurentas Koscielny. Londono ekipos persvarą 42-ąją minutę padvigubino Mesutas Ozilas. Tiesa, visą darbą padarė Olivier Giroud. Prancūzas prasiveržė iki varžovų vartų ir smūgiavo net dukart, bet „Newcastle“ vartininkas atmušė abu futbolininko smūgius. Tuomet vartininko atmuštą kamuolį pagavo Mesutas Ozilis, kuris ir užbaigė ataką.

66-ąją mnutę įvartį mušė jau pats Olivier Giroud. Mesutas Ozilas komandos draugui atsidėkojo gražiu perdavimu, o šis įmušė jau 15-ąją įvartį šiame sezone.

„Arsenal“ šiuo metu čempionate užima ketvirtąją vietą. Penktoje vietoje esantis „Everton“ atsilieka keturiais taškais. Ši pergalė „Arsenal“ itin priartino prie galimybės kitą sezoną varžytis Čempionų lygoje. Iki čempionato pabaigos lieka vos dvejos rungtynės.