„Premier“ lyga: „Chelsea“ nugalėjo „Norwich“ ir pakilo į trečiąją vietą

Sekmadienį Anglijoje buvo toliau žaidžiamos septintojo turo rungtynės. Londono „Chelsea“ klubas rungtynių pabaigoje įveikė „Norwich“ ekipą 3:1 ir pakilo į trečiąją vietą čempionate.
Davidas Luizas
Davidas Luizas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londono „Chelsea“ anksti išsiveržė į priekį, kai 4-ąją minutę įvartį įmušė Oscaras. 68-ąją minutę „Norwich“ sugebėjo išlyginti rezultatą – pasižymėjo Anthony Pilkingtonas.

Edenas Hazardas įmušė antrąjį komandos įvartį 85-ąją minutę, kai „Norwich“ prastai sužaidė gynyboje. Vos po minutės visas šeimininkų viltis palaidojo Williano įvartis.

Po šios pergalės „Chelsea“ su 14 taškų užima trečiąją vietą čempionate. „Norwich“ yra 17-tas.