„Premier“ lyga: „Chelsea“ pergalė ir nutrūkusi „Arsenal“ serija

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį pergalę šventė Londono „Chelsea“, kuris padidino atotrūkį nuo pralaimėjimą patyrusio „Arsenal“ klubo.
Londono „Chelsea“
Londono „Chelsea“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Londono „Chelsea“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Brighton“ ekipą.

17 minutę „Chelsea“ į priekį išvedė Pedro, sulaukęs puikaus Edeno Hazardo perdavimo.

33 minutę persvarą dvigubino jau pats E.Hazardas, budėjęs šalia vartų ir sulaukęs Williano perdavimo.

Paguodos įvartį „Brighton“ ekipai įmušė Solomonas Marchas.

37 taškus turinti „Chelsea“ Anglijos čempionate užima ketvirtąją vietą ir dviem taškais atsilieka nuo trečioje vietoje esančio „Tottenham“ klubo.

Londono „Arsenal“ 2:3 nusileido „Southampton“ ekipai ir nutraukė 22 nepralaimėtų rungtynių seriją.

20-ąją minutę sulaukęs perdavimo iš krašto galva kamuolį į vartus nukreipė Danny Ingsas ir išvedė šeimininkus į priekį.

28 minutę panašiu įvarčiu rezultatą išlygino Henrikhas Mkhitaryanas, kuris galva pataikė į vartus po Nacho Monrealio perdavimo iš kairio krašto.

Pirmojo kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo D.Ingsas. Negana to, traumą patyrė Hectoras Bellerinas.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą ir vėl išlygino iš toli pasižymėjęs H.Mkhitaryanas.

86 minutę dar vienu įvarčiu galva „Southampton“ ekipai pergalę išplėšė Charlie Austinas.

Su 34 taškais „Arsenal“ klubas rikiuojasi penktas. „Southampton“ pakilo į 17 vietą.