„Premier“ lyga: „Chelsea“ po įtemptos kovos patiesė „Newcastle United“ klubą

Į geriausių „Premier“ lygos komandų ketvertą besitaikantis Londono „Chelsea“ iškovojo svarbią pergalę. „Aristokratai“ namuose 2:1 palaužė „Newcastle United“ ekipą.
Pedro ir Willianas
Pedro ir Willianas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į priekį „Chelsea“ klubą išvedė Pedro, pasižymėjęs 9-ąją mačo minutę.

Rezultatą dar prieš pertrauką sugebėjo išlyginti Ciaranas Clarkas. Jis po kampinio galva mušė 40-ąją minutę.

Pergalingu tapusį nuostabų įvartį 57-ąją minutę mušė ir tris taškus komandai atnešė Willianas.

Po šios pergalės „Chelsea“ su 47 taškais vis dar yra ketvirtoje turnyro lentelės vietoje, bet tik tašku atsilieka nuo Londono „Tottenham Hotspur“ komandos.

„Spurs“ savo 22-ojo turo rungtynes žais sekmadienį, o lengva nebus, mat priimti teks gerą sportinę formą po trenerio pasikeitimo demonstruojančius „Manchester United“ futbolininkus.

„Newcastle United“ su 18 taškų žengia 18-oje „Premier“ lygos pozicijoje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius