„Premier“ lyga: „Everton“ pakilo į 4 vietą, „Tottenham“ vos išplėšė lygiąsias

Šeštadienio popietę Anglijos futbolo „Premier“ lygoje buvo sužaistos šešerios rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo „Everton“ futbolininkai, kurie pakilo į ketvirtąją vietą čempionate.
Marcos Alonso ir Jamesas McCarthy
Marcos Alonso ir Jamesas McCarthy / „Scanpix“ nuotr.

Liverpulio ekipa pergalę šventė po itin nesėkmingo „Sunderland“ futbolininko Weso Browno žaidimo. Šis įsimušė į savus vartus ir padovanojo „Everton“ pergalę, po kurios Roberto Martinezo komanda pakilo į ketvirtąją vietą čempionate.

„Tottenham“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis 3:3 su „West Bromwich“ ekipa. Pirmasis rungtynių įvartis į Londono komandos vartus krito jau pirmąją minutę. Pasižymėjo Matějus Vydra. Vos po trijų minučių šeimininkai padvigubino savo pranašumą. Chrisas Bruntas įmušė į vartus. 16-ąją minutę Emmanuelis Adebayoras nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio. 31-ąją minutę, po Stéphane Sessegnono įvarčio, „Tottenham“ jau atsiliko 0:3.

34-ąją minutę į savus vartus įsimušė ir svečiams vilties įkvėpė Jonas Olssonas. 70-ąją minutę Harry Kane'as sumažino „Tottenham“ atsilikimą iki vieno įvarčio. Pridėto laiko metu lygiąsias dramatiškai išplėšė Christianas Eriksenas.