Publikuota: 2019 rugpjūčio 18d. 20:41

„Premier“ lyga: F.Lampardo kariaunai pirmosios pergalės dar reikės palaukti

Frankas Lampardas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Frankas Lampardas

Priešpaskutinėse antrojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse „Stamford Bridge“ stadiono šeimininkai Londono „Chelsea“ neišlaikė vieno įvarčio pranašumo ir rezultatu 1:1 sužaidė su „Leicester“.

Prie mėlynųjų vairo šiemet stojo buvęs ilgametis klubo futbolininkas Frankas Lampardas, tačiau strategui pirmosios pergalės oficialiose varžybose dar reikės palaukti.

Praėjusią savaitę „Chelsea“ gavo pamoką Mančesteryje, o trečiadienį UEFA Supertaurėje po 11 metrų baudinių serijos nusileido „Liverpool“.

Šiandien aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo pozityviai, o jau 7 žaidimo minutę neatleistiną Wilfredo Ndidi klaidą išnaudojo jaunasis „Chelsea“ saugas Masonas Mountas.

Tačiau po pelnyto įvarčio mėlynieji sustojo, o antrajame kėlinyje daugiau pavojingų progų susikūrė svečiai. Galiausiai po Jameso Maddisono pakelto kampinio savo klaidą ištaisė tas pats W.Ndidi, pasiuntęs kamuolį į vartus galva.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Wilfredas Ndidi ir Jamesas Maddisonas

Tas pats J.Maddisonas dar turėjo gerą progą išplėšti pergalę, tačiau jos neišnaudojo.

„Chelsea“ klubas šių metų pirmenybėse iškovojo pirmą tašką ir kol kas rikiuojasi 15-oje vietoje. „Leicester“ tai buvo antros lygiosios ir jie šiuo metu užima 12-ą vietą.

Kitame sekmadienio susitikime „Sheffield United“ 1:0 įveikė „Crystal Palace“.

Rytoj antrąjį „Premier“ lygos turą uždarys „Wolves“ ir „Manchester United“ klubai.